Naukowcy zapłacą 3000$ tygodniowo za palenie marihuany

Czy palisz marihuanę? Czy używałeś jej w ciągu ostatnich 30 dni? Jeśli tak, a masz między 18-50 lat, możesz kwalifikować się do badań, których celem jest zbadanie wpływu marihuany na organizm.

Naukowcy oferuja 3000 dolarow za palenie marihuany w celach badawczych
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

W ten sposób National Research Center, wynajęte przez National Institute of Drug Abuse zachęca palaczy marihuany do wzięcia udziału w badaniach.

Narodowe Centrum Badań w USA, będzie prowadziło badania na temat skutków używania marihuany na organizm. Sześć jednostek badawczych weźmie pod mikroskop palaczy marihuany, którzy będą palić wysokiej jakości trawkę i haszysz, jeść produkty spożywcze z THC, a wszystko po to, aby zobaczyć jak ganja wpływa na poziom motywacji i etyki pracy, czy marihuana redukuje stres i czy można przy tym normalnie funkcjonować.

“Jest to jedno z pierwszych obiecujących badań, które w końcu odpowiedzą na stereotyp, że palacze marihuany są leniwi.” – Michael Gregory – główny autor projektu.

Każdy uczestnik będzie musiał pozostać w placówce badawczej przez okres 6 miesięcy, a przez ten czas będzie wykonywał różne prace domowe, takie jak sprzątanie, czytanie i oglądanie telewizji, podczas których będzie oceniany przez personel medyczny. Naukowcy chcą zebrać ponad 300 uczestników, aby rozpocząć badania.

Kto chciałby się zapisać? 🙂

1 KOMENTARZ
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -