- Reklama -
Banner

Naukowcy zapłacą 3000$ tygodniowo za palenie marihuany

Czy palisz marihuanę? Czy używałeś jej w ciągu ostatnich 30 dni? Jeśli tak, a masz między 18-50 lat, możesz kwalifikować się do badań, których celem jest zbadanie wpływu marihuany na organizm.

W ten sposób National Research Center, wynajęte przez National Institute of Drug Abuse zachęca palaczy marihuany do wzięcia udziału w badaniach.

Narodowe Centrum Badań w USA, będzie prowadziło badania na temat skutków używania marihuany na organizm. Sześć jednostek badawczych weźmie pod mikroskop palaczy marihuany, którzy będą palić wysokiej jakości trawkę i haszysz, jeść produkty spożywcze z THC, a wszystko po to, aby zobaczyć jak ganja wpływa na poziom motywacji i etyki pracy, czy marihuana redukuje stres i czy można przy tym normalnie funkcjonować.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

“Jest to jedno z pierwszych obiecujących badań, które w końcu odpowiedzą na stereotyp, że palacze marihuany są leniwi.” – Michael Gregory – główny autor projektu.

Każdy uczestnik będzie musiał pozostać w placówce badawczej przez okres 6 miesięcy, a przez ten czas będzie wykonywał różne prace domowe, takie jak sprzątanie, czytanie i oglądanie telewizji, podczas których będzie oceniany przez personel medyczny. Naukowcy chcą zebrać ponad 300 uczestników, aby rozpocząć badania.

Kto chciałby się zapisać? 🙂

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować