- Reklama -
Banner

Nasiona marihuany – 10 interesujących faktów

Nawet jeśli jesteś dość obeznany z nasionami marihuany, istnieje szansa, że jest dużo ciekawych informacji, które musisz wiedzieć. Fakt, że takie malutkie i pozornie nieistotne małe nasionko może zawierać rzeczy potrzebne do wzrostu dosłownie nieskończonej liczby odmian marihuany, jest co najmniej oszałamiający.

Tak więc z bardzo głębokim szacunkiem dla nasion marihuany i zainteresowanych poszerzeniem wiedzy na ich temat, przedstawiamy krótki przegląd kilku interesujących faktów o nasionach marihuany:

Nasiona marihuany – 10 ciekawostek

producenci nasion marihuany

1. Po pierwsze, następnym razem, gdy ktoś powie Ci, że potrafi zidentyfikować automatycznie kwitnące nasiona marihuany, feminizowane nasiona marihuany i zwykłe nasiona marihuany, po prostu patrząc na nie, masz pełne pozwolenie na podważenie jego wiedzy. Faktem jest, że nie ma absolutnie żadnej widocznej różnicy między tymi rodzajami nasion konopi, dlatego właśnie ważne jest, aby kupować je tylko od firmy lub sklepu, któremu można zaufać.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

2. W podobny sposób nie wierzcie w błędne przekonanie, że rozmiar samego nasiona marihuany ma cokolwiek wspólnego z odmianą lub rozmiarem rośliny, którą ostatecznie wyprodukuje. Nasiona konopi znacznie różnią się wielkością i na ogół stwierdza się, że są one pomiędzy wielkością nasion pomidora a wielkością nasion kukurydzy. Rozmiar nasiona nie mówi nic o tym, czego można oczekiwać od samej rośliny.

3. Nasiona konopi zawierają niezwykle skoncentrowaną i pięknie zbilansowaną dawkę kwasów tłuszczowych Omega 3, 6 i 9 – z których wszystkie są czystym złotem dla ludzkiego ciała. Mówimy tu jednak o nasionach konopi przemysłowych, a nie o nasionach feminizowanych lub autoflowering. Powodem jest to, że są znacznie tańsze, a zawierają tyle samo składników odżywczych.

4. Zawsze znajdą się tacy, którzy wierzą, że im starsze będą nasiona, tym lepsze wyniki. Oczywiście nie jest to prawda, ale gdyby tak było, najstarsze nasiona marihuany na powierzchni ziemi byłyby co najmniej całkiem wartościowe. W 2007 r. Nasiona konopi znaleziono w chińskim grobie, którego wiek naukowcy oszacowali na co najmniej 2700 lat!

5. Pod względem ilości jest całkowicie możliwe, aby jedna roślina konopi wyprodukowała ponad 1000 nasion w ciągu swojego życia.

6. Kiedy feminizowane nasiona marihuany zostały po raz pierwszy wprowadzone do sprzedaży, były droższe – czasem znacznie bardziej – niż zwykłe nasiona marihuany. Na szczęście w dzisiejszych czasach dostępnych jest wiele różnych rodzajów dobrej jakości nasion, dostępnych w przystępnej cenie, które znajdziesz w sklepie Ganja Farmer.

7. W większości krajów, gdzie nielegalne jest uprawianie, sprzedaż, posiadanie lub używanie marihuany do celów rekreacyjnych, legalne jest kupowanie, sprzedawanie i posiadanie nasion marihuany. Jest to oczywiście stosunkowo bezsensowne podejście, jednak wielu hodowców ten fakt cieszy. Nasiona marihuany kupuje się przecież do celów kolekcjonerskich lub spożywczych.

8. Jeśli chcesz przechowywać nasiona marihuany przez określony czas, najlepiej przechowywać je w temperaturze od 5 ° do 7 ° C. Zwykle okazuje się, że jest to dokładny zakres temperatur w standardowej lodówce domowej. Musisz zapewnić im jednak suchość, aby zapobiec pleśni i zgniliźnie.

9. Feminizowane nasiona marihuany wytwarzają rośliny feminizowane, a nie żeńskie, zgodnie z odpowiednimi definicjami naukowymi. Jednak nadal są one czasami określane jako “nasiona żeńskie”. Chociaż wszystkie produkowane przez nie rośliny powinny rosnąć i kwitnąć jak żeńskie, to według definicji naukowych nie są to w pełni żeńskie rośliny.

10. Ostatnia, ale nie mniej ważna jest historia. Starszy pan wpadła w kłopoty po przypadkowym rozsianiu karmy dla ptaków. Nasiona konopi są mieszane w produktach spożywczych dla ptaków ze względu na składniki odżywcze. Pisaliśmy już o historii mężczyzny, który został aresztowany za uprawę konopi po tym, jak rozsypał karmę dla ptaków, z których wyrosły konopie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować