- Reklama -
Banner

Na to czekałeś! Te bibułki nasączone są 97% olejem z THC!

Dzięki legalizacji marihuany w niektórych stanach w USA, obecnie mamy dostęp do wielu produktów, które prawdopodobnie nie powstałyby, gdyby marihuana była nielegalna. Od wielu form koncentratów, przez nowoczesne waporyzatory, aż do automatycznych growboxów.

Firma The Clear stworzyła bibułki, które każdemu jointowi zapewnią dodatkowy zastrzyk mocy, ponieważ każda bibułka nasączona jest psychoaktywnym tetrahydrokannabinolem (THC).

TWAX Concentrated Papers zawierają 100mg oleju o zawartości THC na poziomie 97%. Takie stężenie THC może sprawić, że początkujący konsument konopi będzie miał nieprzyjemne wspomnienia z tego zdarzenia.

the clear bibułki twax z thc 1
fot. http://theclearaz.com/

Olej dodany do bibułek sprawia również, że spalają się one znacznie wolniej, niż w przypadku tradycyjnych bibułek.

Bibułki TWAX można nabyć w dwóch formach – zarówno gotowego, skręconego już stożka, ale też w luźnej formie papierowej. Co więcej, bibułki nie mają ani zapachu, ani smaku, więc można cieszyć się smakiem ulubionego zioła.

Dwie paczki papierków będą kosztować około 20 dolarów, więc nie jest to tani wydatek. Biorąc jednak pod uwagę koszt złotych bletek, 10 dolarów za jedną bibułkę z olejem THC nie wydaje się już tak dużą sumą.

Obecnie bibułki z THC dostępne są w aptekach z medyczną marihuaną w Arizonie, ale w najbliższym czasie producenci planują ekspansję do innych stanów, w których używanie medycznej marihuany lub marihuany do celów rekreacyjnych jest legalne.

Podoba Ci się pomysł bibułek, które same w sobie zawierają wysokie stężenie THC? Daj znać w komentarzu!

 

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289 
 • PAX Plus

  PAX Plus

  1179 
 • Symbol zastępczy

  PAX 3 Vaporizer

  899 
 • Młynek Storz Bickel

  Volcano – Młynek do suszu

  12 
 • Promocja! Arizer Air II vaporizer

  Arizer Solo 2 Vaporizer

  649 

Mogą Cię zainteresować