- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Mini jointy – większe nie zawsze znaczy lepsze?

Jeśli chcesz się zjarać bez marnowania materiału, rozważ kręcenie mini jointów.

mini jointy
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Palacze marihuany mają tendencje do kręcenia dużych jointów, aby zmaksymalizować efekty. Wbrew powszechnemu przekonaniu, palenie większej ilości marihuany niż normalnie nie musi sprawić, że haj będzie wyższy niż przy regularnej dawce, ale z pewnością sprawi, że zmarnujesz cenne ziółko.

W stanach, gdzie marihuana jest legalna można znaleźć standardowe jointy zawierające 1g suszu, Te skręcone już jointy kosztują zazwyczaj między 10 a 15 dolarów i zawierają 1g zioła w każdym joincie, którym bez problemu można upalić 6 osobową grupę osób. Ale co zrobić, jeśli ktoś chce palić sam lub z przyjacielem i nie chce czuć nieprzyjemnego smaku jointa, którego odpala się po kilku godzinach?

mini-price

Ambulatorium w Summit Country w Kolorado wyszło na przeciw oczekiwaniom takich palaczy. Jak twierdzą, palenie mini jointów jest idealne, jeśli nie chce się rozpoczynać kolejnego jointa. ¼ grama w mini joincie kosztuje 6$, 6 jointów w puszcze za 33$, lub 12 jointów za 60$.

- Reklama - Cannabis Light logo

“Z ekonomicznego punktu widzenia, można zaoszczędzić pieniądze kupując mniejszy produkt. Można spróbować kilku odmian i nie trzeba ich ponownie odpalać. Ogólnie rzecz biorąc jest to lepsze doświadczenie.” powiedział pomysłodawca Mini Jointów.

Te mini jointy pozwalają na lepsze kontrolowanie ilości spalonej marihuany i na większą różnorodność odmian w kosztach zbliżonych do zakupu 3g marihuany.

mini-ski

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Summit Country Colorado jest domem ośrodków narciarskich w Kolorado. Turyści którzy tam przyjeżdżają zazwyczaj są palaczami marihuany, więc zapewnienie im mniejszych jointów jest skutecznym sposobem na monitorowanie ich spożycia marihuany. Wielu z nich jest początkujących w zielonym temacie, a mniejsza ilość marihuany pozwoli im na lepsze kontrolowanie “haju”.

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -