- Reklama -
Banner

Mieszkańcy Los Angeles będą mogli zamówić pizzę z THC. Stoned Pizza wchodzi na kalifornijski rynek

Społeczność konopi w Południowej Kalifornii będzie miała możliwość uzyskania niekończącej się gastrofazy, gdy firma Stoned Pizza zacznie dostarczać pizzę z dodatkiem THC. Stoned Pizza to dzieło przedsiębiorcy Chrisa Barretta, który ma już solidną reputację dzięki obsłudze pacjentów używających marihuany do celów medycznych w Nowym Jorku i New Jersey.

„Około cztery lata temu zacząłem organizować kolacje z konopi indyjskich tutaj, w Nowym Jorku, gdzie serwowałem steki, homary, krewetki – ekskluzywne obiady z THC” – wyjaśnia Barrett, znany jako Pizza Pusha. „A pizza zrodziła się jako przekąska na kolacje i po prostu odniosła sukces. W pewnym momencie przestałem organizować kolacje i po prostu skupiłem się na pizzy, a to było trzy lata temu ”.

Stoned Pizza już zrobiła furorę w mediach społecznościowych, a takie gwiazdy jak Method Man i założyciel bibułek marki RAW Josh Kesselman z dumą prezentowali pudełka z logo marki na swoich kanałach na Instagramie.

Główną atrakcją Stoned Pizza jest oczywiście ciasto, które zawiera łącznie 320 miligramów THC, co zapewnia dawkę 40 miligramów THC na kawałek. Reszta dostępnego menu również zawiera tetrahydrokannabinol, w tym skrzydełka z kurczaka, a także napoje i desery, w tym sernik, ciasta i ciasteczka.

stoned pizza

„Obecnie brakuje nam tylko pizzy. Mamy też cztery różne smaki napojów gazowanych. Canna Cola, Orange Kush, Stoned Sprite i Grape Ape ”- mówi Thriller.

Do tej pory Barrett poruszał się po szarej strefie regulacji dotyczących konopi indyjskich, aż do czasu dekryminalizacji marihuany i zalegalizowania medycznej marihuany w Nowym Jorku i New Jersey. Aby jednak wejść na ściśle kontrolowany rynek konopi w Kalifornii, Stoned Pizza nawiązało współpracę z Freeway Rick Ross, niesławnym handlarzem narkotyków, który podobno odpowiadał za sprzedaż nielegalnej kokainy o wartości miliarda dolarów w latach 80. Po pobycie za kratkami w Teksasie i Ohio, Ross wyszedł z więzienia w 2009 roku, a 10 lat później otrzymał licencję na prowadzenie legalnej apteki z konopiami indyjskimi w Los Angeles.

„Sprzedawał dużo narkotyków w latach 80., robił to ponad 20 lat. Teraz współpracujemy z nim, by szturmem podbić Los Angeles. Jesteśmy podekscytowani. Po prostu nie możemy tego ukryć!” stwierdził Thriller.

Stoned Pizza obecnie pracuje nad szczegółami przedsięwzięcia z Rossem, ale Barrett ma nadzieję, że jesienią mieszkańcy Los Angeles będą już mogli spróbować pizzy z THC. Potem planują ekspansję na inne legalne rynki konopi poza Los Angeles.

Aby przyspieszyć wzrost i ekspansję firmy, Stoned Pizza poszukuje obecnie inwestorów, którzy, podobnie jak Ross, byli ofiarami polityki narkotykowej.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • X-MAX V3 Pro

  339 
 • PAX Plus

  PAX Plus

  1179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Młynek Storz Bickel

  Volcano – Młynek do suszu

  12 
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289 

Mogą Cię zainteresować