Dołącz do nas

News

Opublikowany

dnia

Mieszkańcy Los Angeles będą mogli zamówić pizzę z THC. Stoned Pizza wchodzi na kalifornijski rynek

Pizza z THC w Los Angeles

Społeczność konopi w Południowej Kalifornii będzie miała możliwość uzyskania niekończącej się gastrofazy, gdy firma Stoned Pizza zacznie dostarczać pizzę z dodatkiem THC. Stoned Pizza to dzieło przedsiębiorcy Chrisa Barretta, który ma już solidną reputację dzięki obsłudze pacjentów używających marihuany do celów medycznych w Nowym Jorku i New Jersey.

„Około cztery lata temu zacząłem organizować kolacje z konopi indyjskich tutaj, w Nowym Jorku, gdzie serwowałem steki, homary, krewetki – ekskluzywne obiady z THC” – wyjaśnia Barrett, znany jako Pizza Pusha. „A pizza zrodziła się jako przekąska na kolacje i po prostu odniosła sukces. W pewnym momencie przestałem organizować kolacje i po prostu skupiłem się na pizzy, a to było trzy lata temu ”.

Stoned Pizza już zrobiła furorę w mediach społecznościowych, a takie gwiazdy jak Method Man i założyciel bibułek marki RAW Josh Kesselman z dumą prezentowali pudełka z logo marki na swoich kanałach na Instagramie.

Susz CBD Pineapple - 4.72% CBD

Główną atrakcją Stoned Pizza jest oczywiście ciasto, które zawiera łącznie 320 miligramów THC, co zapewnia dawkę 40 miligramów THC na kawałek. Reszta dostępnego menu również zawiera tetrahydrokannabinol, w tym skrzydełka z kurczaka, a także napoje i desery, w tym sernik, ciasta i ciasteczka.

„Obecnie brakuje nam tylko pizzy. Mamy też cztery różne smaki napojów gazowanych. Canna Cola, Orange Kush, Stoned Sprite i Grape Ape ”- mówi Thriller.

Do tej pory Barrett poruszał się po szarej strefie regulacji dotyczących konopi indyjskich, aż do czasu dekryminalizacji marihuany i zalegalizowania medycznej marihuany w Nowym Jorku i New Jersey. Aby jednak wejść na ściśle kontrolowany rynek konopi w Kalifornii, Stoned Pizza nawiązało współpracę z Freeway Rick Ross, niesławnym handlarzem narkotyków, który podobno odpowiadał za sprzedaż nielegalnej kokainy o wartości miliarda dolarów w latach 80. Po pobycie za kratkami w Teksasie i Ohio, Ross wyszedł z więzienia w 2009 roku, a 10 lat później otrzymał licencję na prowadzenie legalnej apteki z konopiami indyjskimi w Los Angeles.

„Sprzedawał dużo narkotyków w latach 80., robił to ponad 20 lat. Teraz współpracujemy z nim, by szturmem podbić Los Angeles. Jesteśmy podekscytowani. Po prostu nie możemy tego ukryć!” stwierdził Thriller.

Stoned Pizza obecnie pracuje nad szczegółami przedsięwzięcia z Rossem, ale Barrett ma nadzieję, że jesienią mieszkańcy Los Angeles będą już mogli spróbować pizzy z THC. Potem planują ekspansję na inne legalne rynki konopi poza Los Angeles.

Aby przyspieszyć wzrost i ekspansję firmy, Stoned Pizza poszukuje obecnie inwestorów, którzy, podobnie jak Ross, byli ofiarami polityki narkotykowej.

Opublikowany

dnia

1 Komentarz
Subskrybuj temat
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mati
Mati
5 miesięcy temu

Jakby w Polsce byłaby taka pizza, to co tydzień musiałby u mnie gościć 🙂

Popularne