- Reklama -
Banner

Mieszkańcy Kolorado mogą już zamawiać marihuanę online

Dobra nowina nadchodzi z Kolorado! Gubernator Jared Polis podpisał ustawę, która przyniesie długo wyczekiwaną zmianę dla miłośników konopi. Od teraz będzie można legalnie kupować konopie przez internet. Ta innowacyjna decyzja wywołała falę entuzjazmu wśród mieszkańców stanu.

Zgodnie z doniesieniami z Marijuana Moment, dotychczasowe zapisy w prawie stanowym, które ograniczały sprzedaż konopi przez internet, zostały usunięte.

Celem wprowadzonych zmian jest usunięcie wyraźnego zakazu sprzedaży konopi online oraz wprowadzenie przepisów regulujących ten nowy rodzaj handlu, który teraz będzie w pełni legalny. Od teraz osoby dorosłe, które ukończyły 21 lat, będą mogły w prosty sposób nabywać konopie przez internet.

Kolorado zezwala na sprzedaż marihuany online

Jednak nowe przepisy nadal wymagają, aby kupujący osobiście odwiedzili sklep, aby dokonać weryfikacji swojej tożsamości. Pracownicy sklepu będą musieli obowiązkowo zweryfikować, czy imię i wiek podane w dokumentach tożsamości klienta zgadzają się z danymi podanymi podczas zakupu online. To istotne zabezpieczenie ma na celu zapewnienie legalności i bezpieczeństwa procesu zakupowego.

Decyzja gubernatora Polisa otwiera nowe możliwości dla przemysłu konopnego w Kolorado. Legalna sprzedaż konopi przez internet to kolejny krok naprzód w rozwijającej się branży. Pozwoli to na łatwiejszy dostęp do marihuany dla osób, które z różnych powodów nie mogły wcześniej skorzystać z tradycyjnych kanałów sprzedaży.

Teraz, dzięki temu przełomowemu rozwiązaniu, miłośnicy konopi w Kolorado będą mogli cieszyć się wygodą i bezpieczeństwem zakupów online. To właśnie takie postępowe zmiany sprawiają, że Kolorado jest liderem w dziedzinie legalizacji konopi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Bubbler - Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  Bubbler – Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  230 
 • PAX Plus

  PAX Plus

  1179 
 • Młynek Storz Bickel

  Volcano – Młynek do suszu

  12 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 

Mogą Cię zainteresować