Marihuana w Czarnogórze. Kupiliśmy, spróbowaliśmy i nagraliśmy [WIDEO]

Czarnogóra to częsty kierunek wyjazdów wczasowych Polaków. Dlaczego? Niedrogo. Piękne krajobrazy. Ciepły Adriatyk podmywa podnóża gór. Ludzie są gościnni i sympatyczni a kuchnia smakuje nie tylko na gastrofazie. A co gdy najdzie nas ochota na gibona w Kotorze? Mops z kanału WeedWeek poświęcił się dla dobra ogółu i zakupił Albańskiego skuna. Warto było? 

maxresdefault 1
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Super Lemon Haze

foto2 cn 6ef2fe2f

Te słowa usłyszał Mops od Ivana – Albańskiego diler w Ulcinij. Już na pierwszy rzut oka było widać, że obok Lemona to nawet nie leżało. Głęboki gloniasty aromat, który zaatakował przegrodę nosową tuz po otwarciu folijki z papierosów, utwierdził turystę w tym przekonaniu. Mimo to Ivan dostał szansę.

Zabawa kosztowała 20 euro. Chociaż słowo “zabawa” jest tutaj co najmniej nie na miejscu. No chyba jeżeli mamy na myśli komizm tej transakcji – iście zabawna sytuacja (a co mamy płakać na wczasach :)?). Drugi zakup dokonany w centralnej części tej krainy wyglądał już znacznie lepiej. Trudno to opisać słowami. To trzeba zobaczyć:

Sytuacja Prawna

Sprawa jest dosyć prosta. Marihuana w Czarnogórze jest nielegalna. Medycznej również nie ma. To samo dotyczy nawet CBD. Co nie przeszkadza Albańczykom, czynić z Montenegro głównego kraju przerzutowego jeżeli chodzi o przemyt marihuany czy kokainy.

Turystyczne tipy

foto2 cn 1 0b83592a

Oprócz testowania Albańskiego zioła w Czarnogórze, Mops porusza w materiale kilka innych, wycieczkowych kwestii. Czy warto wybrać się na Fish Picnic? Jakimi taksówkami jeździć, żeby nie przepłacać? Ile kosztuje dobry obiad i czy piwo PEJA jest smaczne? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w materiale.

Cenzura Youtube

Kanał WeedWeek boryka się z problemami odkąd tylko powstał. Już po pół roku został usunięty, potem przywrócony, następnie znowu zawieszony i tak dzieje się do dziś. Dlatego na YT materiał jest cenzurowany a na portalu WeedWeek.pl znajdziemy JEDYNĄ, PRAWILNĄ wersję BEZ CENZURY i TYTEXU. Z fartem!

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -