- Reklama -
Banner

Marihuana jest najszybciej rozwijającym się rynkiem pracy, twierdzi prezes firmy rekrutacyjnej

Liczba miejsc pracy związanych z konopiami indyjskimi rośnie szybciej niż w każdym innym przemyśle, twierdzi prezes firmy, która łączy firmy z pracownikami.

“Wiesz, co jest najszybciej rosnącym rynkiem pracy w Stanach Zjednoczonych?” zapytał w Forbes Ian Siegel, dyrektor generalny ZipRecruiter.com: “Marihuana”.

Ian Siegel nazywa swoją firmę “najszybciej rozwijającym się rynkiem pracy” i twierdzi, że “pomogła ona ponad milionowi przedsiębiorstw i 100 milionom osób szukających swojego następnego pracodawcy”

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Legalna marihuana odnotowała “wzrost zatrudnienia o 445 procent w porównaniu z rokiem ubiegłym”, powiedział Siegel na konferencji USA News & World Report. Aby to ująć, dodał, że liczba stanowisk technologicznych wzrosła o 245 procent, a zatrudnienie w służbie zdrowia – o 70 procent.

Według analizy ZipRecruiter na temat ofert pracy związanych z konopiami, najlepszym obszarem dla osób chcących pracować przy marihuanie jest Los Angeles. L.A. nie jest jednak jedynym miastem, w którym zatrudnienie znajdą osoby chcące znaleźć pracy w tej branży. San Francisco jest na drugim miejscu jeśli chodzi o liczbę miejsc pracy w przemyśle legalnej marihuany.

Oto lista 10 miast, w których jest najwięcej miejsc pracy związanych z konopiami:

 1. Los Angeles, CA
 2. San Francisco, CA
 3. Denver, CO
 4. Seattle, WA
 5. Miami, FL
 6. Portland, OR
 7. Las Vegas, NV
 8. San Jose, CA
 9. Santa Barbara, CA
 10. Tallahassee, FL

“Nasze dane za IV kwartał 2017 r. ujawniły szczególny skok liczby nowych stanowisk pracy w przemyśle konopnym” – czytamy w raporcie. “Liczba nowych miejsc pracy w przemyśle konopnym wzrosła z roku na rok o 693% i rośnie o 79% z kwartału na kwartał.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować