- Reklama -
Banner

Maria pali marihuanę, a Jezus jest gejem – nowa produkcja Netflixa oburzyła chrześcijan

Wielu zdenerwowanych chrześcijan grozi anulowaniem subskrypcji w serwisie Netflix z powodu opublikowania kontrowersyjnego filmu . Film “The First Temptation of Christ” przestawiany się jako świąteczna komedia. Wielu chrześcijan na świecie nie postrzega jednak tego filmu w ten sposób. Miliony osób na całym świecie zostały tak urażone tym programem, że postanowiły podpisać petycję wzywającą Netflix do usunięcia filmu z serwisu.

Istnieją dwa główne powody, dla których chrześcijanie są źli z powodu tego programu.

Jednym z nich jest to, że przedstawia on Jezusa w związku homoseksualnym. Są sceny przedstawiające Jezusa idącego na przyjęcie z innym mężczyzną, podczas których teksty piosenek sugerują związek homoseksualny Jezusa.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Po drugie, serial przedstawia także Marię palącą trawkę. Oba te wątki doprowadziły do kontrowersji wokół programu. W innych momentach programu Maria pali marihuanę, Melchior, najstarszy członek Mędrców, zatrudnia prostytutkę, a Jezus dostaje haju po „specjalnej herbacie”. Halucynuje – spotyka się z Buddą, Kryszną, bogiem Rastafari i innymi bogami, po czym pisze notatki o kosmitach dla scjentologów.

Trailer “Pierwsze Kuszenie Jezusa”

Chrześcijanie protestują

Do tej pory petycję podpisało ponad 1,1 miliona osób. Według niektórych źródeł podpisy są składane przez rozwścieczonych chrześcijan z całego świata. W gruncie rzeczy chrześcijanie twierdzą, że nowy 46-minutowy program poszedł za daleko i należy go usunąć. Ale firma Porta dos Fundos stojąca za powstaniem serialu wydała własne oświadczenie.

„Jako członek wspólnoty chrześcijańskiej i naśladowca Chrystusa dołączam do reszty setek tysięcy osób, które wyraziły swój protest wzywający do natychmiastowego usunięcia świąteczneego programu przedstawiającego Jezusa w związku homoseksualnym”, stwierdził Abraham Mathai, przewodniczący Indian Christian Voice w wywiadzie dla News 18.

„Porta dos Fundos ceni swobodę artystyczną i humor poprzez satyrę na najbardziej różnorodne tematy kulturowe naszego społeczeństwa”, powiedziała firma w swoim oświadczeniu.

Jak dotąd nie jest jasne, jak Netflix poradzi sobie z tą sytuacją. Na dzień dzisiejszy program jest nadal dostępny, ale nie jest jeszcze jasne, czy Netflix pozostawi go dostępnego online, czy nie.

Wraz z petycją wielu oburzonych chrześcijan używa mediów społecznościowych, aby wyrazić swoje niezadowolenie. Niezadowoleni chrześcijanie komentują posty opublikowane w mediach społecznościowych Netflix, nawołując usunięcia programu. W innych przypadkach ludzie grożą anulowaniem subskrypcji w serwisie Netflix, a jeszcze inni zaczęli używać hashtagu #BoycottNetflix, aby wyrazić swoje niezadowolenie.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 

Mogą Cię zainteresować