- Reklama -
Banner

Lotnisko w Los Angeles pozwala wnieść 28,5g marihuany na pokład samolotu

Podróżowanie z marihuaną stało się trochę mniej stresujące, przynajmniej na jednym głównych światowych ośrodków tranzytowych.

Międzynarodowy port lotniczy w Los Angeles zaktualizował niedawno na swojej stronie internetowej politykę dotyczącą marihuany, aby dać zielone światło na transport legalnych ilości konopi w punktach kontroli bezpieczeństwa oraz w samolocie. Używanie marihuany na lotnisku oczywiście pozostaje nielegalne. Zgodnie z nową publiczną polityką marihuany LAX:

Podczas gdy prawo federalne zabrania posiadania marihuany (w tym w federalnej przestrzeni powietrznej), przejście w Kalifornii ustawy 64, z dnia 1 stycznia 2018 r. pozwala osobom w wieku 21 lat i starszym na posiadanie do 28,5 gramów marihuany i 8 gramów skoncentrowanej marihuany do osobistej konsumpcji. Zgodnie z ustawą 64, Departament Policji Los Angeles Airport pozwoli pasażerom podróżować nawet z 28,5 gramami marihuany i 8 gramami skoncentrowanej marihuany. Pasażerowie powinni mieć jednak świadomość, że przepisy dotyczące marihuany różnią się w poszczególnych stanach i zachęca się do sprawdzania prawa w stanach, do których planują podróż.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jungle Boys (@jungleboys)

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Lotnisko nadrabia zaległości w prawie

Nowe przepisy są aktualizacją wcześniejszych wskazówek dotyczących marihuany, według których posiadanie marihuany na lotnisku wiązało się z przekazaniem policji i aresztowaniem.

“Niewiele można było wcześniej zrobić” – powiedział Paul Armentano, zastępca dyrektora NORML, grupy zajmującej się liberalizacją prawa związanego z konopiami.

Podróżowanie samolotem z marihuana

Polityka lotniska LAX potwierdza obecne przekonanie Departamentu Policji w Los Angeles, która ma ważniejsze rzeczy, niż aresztowanie osób na lotnisku, które mają w kieszeni vaporizer.

“Jest to przykład szeroko rozpowszechnionej zmiany kulturowej i akceptacji marihuany, która trwa w stanie Kalifornia” – powiedział Armentano.

Wieści o zmianie polityki lotniska LAX pojawiły się dziś rano w Internecie, co u niektórych podróżujących wywołało okrzyk radości. Wcześniej na lotniskach w Los Angeles zamontowano specjalne skrzynki, do których pasażerowie mogli wyrzucić marihuanę lub inne nielegalne substancje, aby nie wnosić ich na teren lotniska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować