Lekarze ostrzegają przed koncentratem marihuany BHO

Coraz bardziej modne staje się wykorzystywanie marihuany do produkcji BHO czyli koncentratu marihuany. Oczywiście, w porównaniu do palenia kwiatów lub jedzenia ciasteczek, koncentrat marihuany jest dużo silniejszy, ale lekarze skupiają się na innym aspekcie.

koncentrat marihuany bho
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Jak twierdzą John Stogner z University of North Carolina i Bryan Lee Miller z Georgia Southern University, produkcja koncentratu może wywołać poważny pożar.

“Ponieważ produkcja BHO nie jest skomplikowana, wymaga niewielu zasobów i jest przedmiotem niezliczonej ilości filmików instruktażowych, to dla rekreacyjnych użytkowników proces ten może być “wybuchowy”.

“Produkcja polega na przejściu butanu przez szklaną rurkę wypełnioną suszem konopi indyjskich”

“Ponieważ butan jest bardzo lotny, paruje pozostawiając kryształową żywicę, w której stężenie THC może sięgać nawet 80%.”

“Proces tworzenia tego produktu jest bardzo niebezpieczny, ponieważ butan jest łatwopalny i niestabilny, co wiąże się z eksplozjami i pożarami.”

Pomimo, że raport ten nie pokazuje wad stosowania koncentratu, to zwraca uwagę na problem wybuchu, który może powstać podczas jego produkcji.

Zobaczcie poniższy filmik, który ilustruje jak wygląda wybuch podczas produkcji BHO.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -