- Reklama -
Banner

7 ręcznie robionych akcesoriów do palenia

Umieść entuzjastów marihuany w jednym miejscu bez bibułek, bong czy innych urządzeń, a nagle przeobrażą się w najbardziej twórczych ludzi na świecie. Jeśli jesteś ciekaw, co robią doświadczeni palacze, kiedy nie mają z  czego zapalić, to sprawdź tą listę:

 

1. Owocowe bongo

owocowe-bongo

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Już samo jabłko może być zmodyfikowane na owocowy sprzęt do palenia, ale arbuz, ananas i dwa jabłka lepiej się do tego nadają. Najciekawsza owocowa sałatka jaką widzieliśmy!

2. Jack Bongles

bongo-jack-daniels

Zazdrościsz znajomym, którzy mają fajne bonga? Nie musisz szukać daleko, wystarczy pusta butelka po Jack’u. Jeśli chcesz mieć takie bongo musisz postępować zgodnie z instrukcją. Nie jest to łatwa robota, ale na pewno będziesz zadowolony.

3. Maska

Maska gazowa przydaje się nie tylko w sytuacjach awaryjnych – może być także przydatna, jeśli szukasz sposobu na zapalenie suszu roślinnego. Kto powiedział, że maska gazowa przydaje się tylko do jej fabrycznego zastosowania?

4. Szklane wiadro

szklane-wiadro-do-palenia

Robienie wiadra jest podstawową czynnością każdego palacza. Ale przyznać się – kto wie jak zrobić szklane wiadro? Nie wiesz? Za kilka dni wrzucimy instrukcję jak to zrobić.

5. Pringles Bong

pringles-bongo

Ten użytkownik wziął sobie do serca slogan reklamowy z chipsów Pringles – “Nie można ich po prostu zjeść”. Chipsy śmietanowo-cebulowe są pyszne, ale dym o tym smaku to już coś zupełnie innego.

6. Cukierkowa lufka

starburst-lufka

To połączenie smakołyków i palenia musi smakować nieźle, chociaż wdychanie oparów z cukierków Starburst nie jest najzdrowszym sposobem na palenie.

7. Banan

lufka-do-palenia-marihuany-z-banana

Kolejny owocowy smaczek w naszej kolekcji. Nie masz arbuza, ananasa i dwóch jabłek? Wystarczy, że masz banana! Ucinasz jedną końcówkę, z której będzie cybuch, a następnie drążysz otwór przez całą długość banana.

 

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować