Dołącz do nas

Legalizacja

Opublikowany

dnia

Legalizacja marihuany w Polsce 23 czerwca/lipca to FAKE NEWS

Nie będzie legalizacji marihuany w Polsce - Fake News

Po otrzymaniu dziesiątek zapytań na temat tego, czy marihuana będzie w Polsce legalna od 23 lipca lub 23 czerwca 2018r., postanowiliśmy sprostować tę nieprawdziwą informację.

Kilka dni temu na stronie wmeritum.online pojawił się artykuł, w którym czytamy, że marihuana zostanie zalegalizowana w Polsce, a ustawa o legalizacji wejdzie w życie 23 lipca.

Czujne oko powinno jednak znaleźć informację, że jest to strona satyryczna.

Zamów susz CBD 15% taniej na www.CannabisLight.pl z kodem rabatowym FAKTYKONOPNE

wMeritum to strona satyryczna – parodia portali informacyjnych – prowokacja dziennikarska.  Sam projekt ma skłonić użytkowników internetu,  do czytania całego tekstu, sprawdzania źródeł, weryfikacji tego, co przeczytali w znalezionym w sieci artykule

Legalizacja marihuany w Polsce nie nastąpi 23 czerwca ani 23 lipca

Wiele osób podejrzewało, że jest to fake news, jednak niektórzy uwierzyli, że marihuana będzie w Polsce legalna od 23 lipca.

Legalizacja jest rządowym kołem ratunkowym dla dalszej realizacji programu RODZINA 500+. Szacuje się, że pieniędzy na dalszą realizacje zabraknie po 2020 roku jeżeli rząd nie podejmie konkretnych działań w tym kierunku. Według ekspertów jest to koło ratunkowe PiS-u, który również ma w planie pokryć roszczenia żydowskie z tych pieniędzy – mowa o akt.447. Przeliczą się? Oby nie!” – czytamy w artykule.

W planach jest otwarcie “Cofe-Shopów” w całym kraju. Produkt w sprzedaży będzie oczywiście tylko dla osób pełnoletnich w określonej ilości Maksymalnie można mieć do 5 gram przy sobie i do trzech drzew na własnej posesji. Nielegalna sprzedaż będzie karana wysokimi grzywnami.

Wcześniej na tej samej stronie mogliśmy przeczytać, że marihuana będzie wprowadzono do obiegu po 23 czerwca, a każdy będzie mógł uprawiać na własny użytek do 3 krzaków konopi.

Nie dajcie się więc nabrać na tego fake newsa i podeślijcie ten link znajomym, którzy uwierzyli, że marihuana w Polsce będzie legalna!

Opublikowany

dnia

16 komentarzy
Subskrybuj temat
Powiadom o
guest
16 Comments
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Padaczkowiec
Padaczkowiec
1 rok temu

Dziwi mnie opieszałość Polski w legalizacji marihuany.Na codzień umierają ofiary dopalaczy,w dużej części są to konsumenci rekreacyjni marihuany.Szacuje się ,że nie dekryminalizacja tylko LEGALIZACJA marihuany dała by Polsce od 12 do 15 miliardów złotych rocznie.Dochodzi temat klimatu – marihuana oczyszcza powietrze równie dobrze jak drzewa,tylko że drzewa rosną latami a marihuana może osiągnąć nawet 7 metrów wzrostu w ciągu sezonu.No i oczywiście sprawa medyczna,może w tym tkwi problem,czyli w spadku sprzedaży leków i stratach dla firm produkujących leki.Wiele osób mogło by już być zdrowymi gdyby marihuana i pozyskiwany z niej olej Ricka Simpsona były by w pełni legalne.Czekamy na legalizację,mądrą… Czytaj więcej »

Piotr
Piotr
2 lat temu

Trzeba zrobic petycje i konkretny biznes plan dotyczacy legalizacji,powstania kilku coffe-shopow w kilku tylko wojewodztwach na poczatek.Jezeli podpisze petycje kilka milionow ludzi,legalizacja przejdzie,pieniadze z legalizacji marihuany sa Polsce naprawde potrzebne.

Krystian
Krystian
2 lat temu

I że tak się zapytam, gdzie to kurła jest?!?!?!?!?!

Oskarro
Oskarro
2 lat temu

W dniu dzisiejszym w radiu złote przeboje rano (około godziny 9) mówili że marihuana będzie legalna w Polsce nie tylko jako lek więc chyba jednak może to nie być tzw. Fake news ? mam taką nadzieję a jeśli jeszcze raz usłyszę o tym w jakimś radiu to napewno tu o tym napiszę

Janusz
Janusz
2 lat temu
Reply to  Fakty Konopne

Oby nie, legalizacja to zło. Dzieci by brały takie narkotyki. Wy młodzi ludzie

Kris
Kris
2 lat temu
Reply to  Janusz

A powiedz mi dobry czlowieku czy wiez co to jest marihuana czy uslyszales z gory ze ktos powiedzial ze marihuana jest narkotykiem bo mowic a wiedziec to dwie rozne rzeczy czy tak jak np slowo polityka czy marihuana jest wogole z konopi ?? Buhaha zakazuja a nawet nie wiedza co hahaha

Dawid
Dawid
2 lat temu
Reply to  Janusz

Typowy Janusz

Marcin
Marcin
2 lat temu
Reply to  Janusz

alkohol to tez narkotyk gorszy od thc bo po tym korba nie bije. ale ludzie starej daty tego nie rozumieja i nie zrozumieja bo jestescie omamieni raz przez rzad 2 przez samych siebie pozdrawiam.

Mateusz
Mateusz
2 lat temu
Reply to  Janusz

A czy dzieci mogą pić alkochol w młodym wieku pajacu głupi

Pedzibuch
Pedzibuch
2 lat temu
Reply to  Oskarro

Byłoby pięknie i zielono 😉

Tajemniczy
Tajemniczy
2 lat temu

To jest polski rząd nawet jeżeli wszyscy będą za legalizacją to i tak będzie dalej nie legalna ahh chociaż żeby moje dzieci doznali smak wolności

Marcin
Marcin
2 lat temu
Reply to  Tajemniczy

Mam nadzieje, że i my tego doczekamy! ???

Andrzej
Andrzej
2 lat temu

Najlepsze jest to że treść jest prawdziwa jak nigdy , kończą sie pieniądze na 500+ i otwarcie caffe shopów i legalna sprzzedaż pod nadzorem rządu uratowała by polskie finanse i dług publiczny zaczął by maleć , a tak to dalej mafia się bogaci. Czechy mały kraj ale mądrzejsi od Polaków ludzie , niestety ale u nas debile rządzą

Paweł
Paweł
2 lat temu
Reply to  Andrzej

A my ich wybieramy…

Mistrz
Mistrz
2 lat temu

Co miesiąc wykupuję Game Pass (Dostęp do gier XBOX) I od jakiegoś czasu cena wzrosła o 30% co już z automatu czyni tą usługę mniej atrakcyjną na tle konkurencji, zastanawiałem się co skłoniło Microsoft do podwyżki ceny sprawdziłem szczegóły i okazało się że cena w dalszym ciągu jest ta sama lecz doliczono podatek ponad 30% to pewnie ma związek z bezsensownym skopanym 500+

Popularne