- Reklama -
Banner

Konferencja konopna “CECF lifestyle: konopie w życiu codziennym

Zapraszamy do udziału w kolejnym wydarzeniu konopnym w formacie internetowym CECF Lifestyle: Konopie w życiu codziennym. Paneliści biorący udział w wydarzeniu to eksperci reprezentujący rozmaite sektory korzystające z mnogich właściwości konopi. Weź udział w konferencji i osobiście zadawaj pytania zaproszonym gościom!

Wydarzenie rozpocznie się w piątek 4 grudnia 2020 o godzinie 9:00 od dyskusji wyjątkowych ekspertów prowadzonej na żywo specjalnie dla Was! Podczas tego panelu, goście skoncentrują się na temacie uprawy, produkcji oraz przetwórstwa konopi przemysłowych. Dyskusja ekspertów w zakresie hodowli konopi pozwoli na znalezienie odpowiedzi na pytania pojawiające się w głowach rolników zainteresowanych rozpoczęciem uprawy konopi. Następnie, zapraszamy na rozmowę na temat potencjału produkcji kosmetyków konopnych. Na półkach sklepów pojawiła się nagle duża kosmetyków z listkiem konopnym, jednak eksperci przeanalizują czy produkty dostępne w sieciówkach rzeczywiście zawierają konopie i korzyści, jakie płyną z ich stosowania. Kolejny panel poświęcony zostanie z kolei produkcji żywności konopnej. Zapytamy naszych ekspertów na jaką skalę jest w Polsce produkowana żywność konopna oraz co cieszy się obecnie największą popularnością.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Dla osób, którym spodobał się panel na temat produkcji kosmetyków przewidziano kontynuację dyskusji skierowaną w kierunku wpływu konopi na leczenie chorób skóry. Dowiedz się, czy składniki aktywne zawarte w konopiach pomagają w leczeniu problemów skórnychoraz jak wykorzystać ich wyjątkowe właściwości. Następna dyskusja stanowi z kolei kontynuację zagadnienia poruszanego w porannym segmencie programów informacyjnych poświęconych uprawie konopi oraz produkcji żywności konopnej, a także uzupełnienie kulinarnych programów konopnych. Eksperci porozmawiają o: kannabinoidach w suplementach diety. Odwiedź ten wykład, jesteś zainteresowany stosowaniem CBD, nasion łuskanych, mąki czy oleju konopnego. Następnie, na wizję wchodzi sport i chęć znalezienia odpowiedzi na pytanie, czy sportowcy mogą spożywać konopie w jakiejkolwiek formie? Eksperci rozwieją wątpliwości, czy konopne składniki aktywne mogą poprawiać sprawność organizmu oraz wyniki sportowe, a może wręcz przeciwnie – nie są one dozwolone lub wręcz osłabiają wydajność organizmu?

Popołudniowe programy informacyjne rozpoczną się od ciekawej dyskusji, na którą szczególnie Was zapraszamy! Poznajcie perspektywę najbliższych obserwatorów dynamicznych zmian zachodzących w świecie konopnym. Zapraszamy na rozmowę z przedstawicielami mediów branżowych pt.: „Kreowanie rozwoju rynku konopnego przez media branżowe” już w piątek, 4 grudnia o godzinie 17! W następnejkolejności przyjrzymy się nowoczesnym technologiom na konopnym. W dyskusji udział wezmą eksperci, którzy przybliżą temat projektów branżowych decydujących o poziomie zaawansowania Polski w ramach panelu pt. „Przełom technologiczny w branży konopnej”. W ramach ostatniego panelu pierwszego dnia konopnej wyjątkowi goście podejmą się dyskusji na tematy społeczno-polityczne. Rozmowa podsumowująca obecną sytuację na rynku konopnym w Polsce pozwoli na wyznaczenie kierunku dalszego rozwoju branży oraz potencjału, jaki drzemie w produktach konopnych odbędzie się podczas panelu „Konopna polityka w kraju i na świecie”.

Drugiego dnia konferencji, czyli w sobotę 5 grudnia 2020 poznacie odpowiedzi na nurtujące Was pytania w zakresie kolejnych sposobów wykorzystania konopi. Tego dnia skoncentrujemy się na kilku ważnych grupach docelowych produktów konopnych.

W pierwszą grudniową sobotę rano macie szansę wziąć udział w porannym panelu na temat wpływu konopi na dzieci Poznamy opinię lekarzy zalecających taki sposób leczenia oraz rodziców, którzy zdecydowali się na terapie konopną i swojego dziecka. W następnej kolejności poruszony zostanie z kolei wyjątkowo ciekawy temat spożywania konopi przez kobiety oraz o kobietach, które działają na rzecz rozwoju tej rośliny: Kobiety dla konopi, konopie dla kobiet! Po zakończeniu tej dyskusji, odbędzie się z kolei ciekawa rozmowa z ekspertami na temat konopi dla zwierzaków domowych.

Następnie, paneliści odpowiedzą na pytania jaki jest wpływ konopi na problemy psychiczne w kontekście poszczególnych kannabinoidów oraz podobnie jak w przypadku pozostałych paneli, odpowiedzą na pytania z publiczności. Kolejny segment konferencji konopnej poświęcony został tematowi: Co łączy konopie i otyłość?  Eksperci, którzy wezmą udział w rozmowie na żywo, odpowiedzą na pytania publiczności oraz rozwieją wszelkie wątpliwości pojawiające się w temacie rozpoczynania terapii konopnej przez osoby cierpiące na nadwagę. A jakie są przeciwwskazania do jej stosowania? Nie wiesz gdzie znaleźć informacje na temat efektów ubocznych stosowania konopi i sposobów radzenia sobie z złym samopoczuciem po spożyciu konopi? Dyskusja specjalistów zajmujących się na co dzień pozwoli na znalezienie odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

Sobotnie popołudnie dostarczy Wam z kolei ciekawych pomysłów na wplecenie konopnych produktów spożywczych do potraw świątecznych pt.: „Moje Święta Konopne”.

Wieczornypanel informacyjny poświęcony został tematyce „Co piszczy w prawie konopnym?”, podczas którego swoimi doświadczeniami podzielą się prawnicy wyspecjalizowany w tematyce konopnej. Konferencja zakończona zostanie ciekawym panelem poświęconym nowinkom konopnym. Zastanawiasz się czego spodziewać się w przyszłym roku na polskim rynku w kontekście zmian na całym świecie? Sprawdź co mają na ten temat do powiedzenia nasi eksperci i weź udział w panelu pt.: „Newsy – co piszczy w trawie?”.

Interesują Cię zagadnienia poruszane na konopnej konferencji internetowej CECF Lifestyle? Otrzymaj dostęp do materiałów z wydarzenia opublikowanych na platformie Hopin transmitującej bezpłatnie konferencję w czasie rzeczywistym. Wykupienie biletu oznacza z kolei chęć otrzymania stałego dostępu do bazy nagrań z całego wydarzenia. Zapraszamy do udziału w nadchodzącej konferencji konopnej CECF Lifestyle: konope w życiu codziennym! Już 4-5 grudnia 2020 w formacie internetowym na platformie Hopin!

Link do rejestracji: https://hopin.com/events/lifestyle?ref=0ea0fda5ef62

FK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować