- Reklama -
Banner

Kolorado: W 7 miesięcy przychód ze sprzedaży marihuany przekroczył miliard dolarów

Sprzedaż marihuany w Kolorado przekroczyła 1 miliard dolarów w sierpniu tego roku, a wpływy z podatków wyniosły 200 milionów dolarów, jak wynika z raportu opublikowanego przez Colorado Department of Revenue.

Jest to pierwszy raz, kiedy przychód ze sprzedaży marihuany rekreacyjnej i medycznej przekroczył granicę miliarda dolarów.

Łączna sprzedaż marihuany do celów rekreacyjnych i medycznych do sierpnia wyniosła 1,022,245,511 USD, według Marijuana Enforcement Department. Wynik ten sprawia, że sprzedaż marihuany w Kolorado może przekroczyć 1,5 miliarda dolarów do końca 2018 roku.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Stwierdzono również, że podczas gdy sprzedaż kwiatów marihuany utrzymuje się na względnie stałym poziomie, to sprzedaż produktów jadalnych i koncentratów, takich jak olejek haszyszowy i haszysz, znacznie wzrosła.

Od stycznia do czerwca sprzedaż produktów jadalnych wzrosła o 13,8 procent w porównaniu do pierwszych sześciu miesięcy ubiegłego roku, a sprzedaż koncentratów wzrosła o 94,6 procent w tym samym okresie.

Eksperci sugerują, że nagły wzrost może być spowodowany nowymi konsumentami marihuany, którzy nie lubią palić suszu i wolą inne metody konsumpcji, takie jak waporyzacja.

Coraz więcej kobiet i starszych osób przyciąganych jest poprzez różnorodność produktów, w tym produktów zawierające kanabidiol (CBD). CBD to niepsychoaktywny składnik marihuany, który ma wiele właściwości leczniczych i jest skuteczny w walce z bólem.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 

Mogą Cię zainteresować