- Reklama -
Banner

Kobieta znalazła torbę marihuany. Nie wiedziała co to jest

Wyobraź sobie, że jedziesz wzdłuż drogi, gdy nagle zauważasz tajemniczą przesyłkę w oddali. Po dalszym sprawdzeniu można odkryć, że jest to znaczna ilość marihuany, którą ktoś zostawił. i Co teraz zrobić, czy wziąć L4 w pracy i zadzwonić do przyjaciół, czy przekazać go w ręce policji.

Jeżeli Twoim pierwszym odruchem jest, aby przekazać zioło policji, to prawdopodobnie wszedłeś na złą stronę, albo nadajesz na tych samych falach co kobieta z Kansas.

W zeszłym tygodniu, Wendy Flickinger jechała do miasta Hutchinson, gdy zauważyła dużą plastikową torbę leżącą na poboczu drogi. Jej ciekawość kazała jej wysiąść z samochodu, aby przyjrzeć się jej bliżej. Chociaż torba wydała się jej podejrzana, to kobieta twierdzi, ze nie miała pojęcia z czym ma do czynienia. “Patrzę, i widzę plastikową torbę, a w niej jeszcze inne plastikowe torby, i co to jest?”, na pewno nie matrioszka.

Zdecydowała się dotrzeć do sedna. Wzięła ładunek, położyła go na siedzeniu pasażera i pojechała do firmy, gdzie planowała ona pokazać pracownikom zawartość torby, w nadziei, że pomogą jej w identyfikacji zawartości. “Poprosiłam chłopaków, i zapytałam, co to jest? Powiedzieli, o mój Boże, to jest marihuana!”

Jednakże nie dała zielska pracownikom jako bonus za identyfikację, ale zdecydowała się wziąć go do swojej najlepszej przyjaciółki, Pam Cartwright. “Zadzwoniła do mnie i powiedziała, że jest u mnie na podjeździe. Powiedziała żebym wyszła i zobaczyła co ma“.

Kiedy emocje opadły, Flickinger zdała sobie sprawę, że może ona iść do więzienia za podróżowanie z workiem marihuany po mieście. Wtedy zadzwoniła do lokalnej jednostki policji. “Powiedziałam dyspozytorowi, że jeśli ma mnie za to zatrzymać, to niech powie mi to teraz, bo nie mam ochoty iść do więzienia“.

Kapitan Biura Szeryfa Hrabstwa Reno powiedział Flickinger, że jej “historia o znalezieniu marihuany na poboczu drogi jest trudna do uwierzenia” i musiał ją zatrzymać.

video platformvideo managementvideo solutionsvideo player

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  35 
 • Bubbler - Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  Bubbler – Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  230 
 • Pax Mini Waporyzator

  PAX Mini

  699 
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289 
 • Olej CBD FORTE 1000 mg

  79 

Mogą Cię zainteresować