Dołącz do nas

Kryminalne

Opublikowany

dnia

Kielce: 36-latek zbudował ziemiankę i uprawiał w niej konopie indyjskie. Nawet policjanci byli zaskoczeni

Policja odkryła uprawę konopi w lepiance

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, działając wspólnie z funkcjonariuszami z jednostki w Grudziądzu, zatrzymali w minioną środę 36-latka podejrzanego o uprawę marihuany.

Na terenie posesji należącej do mężczyzny mundurowi zabezpieczyli plantację konopi indyjskich oraz niecały kilogram suszu, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Uprawa prowadzona była w ziemiance zbudowanej przez zatrzymanego.

Świętokrzyscy policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową na co dzień zajmują się likwidacją nielegalnych plantacji, laboratoriów chemicznych oraz zatrzymywaniem osób związanych z narkotykowym procederem.

Susz CBD Pineapple - 4.72% CBD

W minioną środę z służbową wizytą udali się do województwa kujawsko-pomorskiego, gdzie współpracując z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu, zatrzymali 36-latka. Kryminalni od pewnego czasu przyglądali się mieszkańcowi Grudziądza.

Trop doprowadził ich na użytkowaną przez niego posesję. Dużym zaskoczeniem dla mundurowych było to, co zobaczyli w ziemiance. Mężczyzna w podziemnych pomieszczeniach prowadził dobrze wyposażoną plantację konopi indyjskich.

Policjanci znaleźli łącznie 26 roślin oraz blisko kilogram suszu, który po wstępnym sprawdzeniu zidentyfikowany został jako marihuana, choć po zdjęciach można uznać, że nie były to kwiaty, ale same liście. Kryminalni zabezpieczyli plantację i urządzenia służące do uprawy.

Przejęty susz trafi do badań laboratoryjnych, a zatrzymany 36-latek doprowadzony został już do policyjnego aresztu.  Mieszkaniec Grudziądza usłyszał zarzuty wytwarzania środków odurzających. W piątek miejscowy sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Za tego typu przestępstwo 36-latkowi grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Opublikowany

dnia

2 komentarze
Subskrybuj temat
Powiadom o
guest
2 Comments
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karo
Karo
1 rok temu

Do 12 lat a za wyłudzenie 200 milionow VAT do 15 brawo nasze prawo jest sprawiedliwe super sprawa

glob
glob
1 rok temu
Reply to  Karo

Dokładnie. Chore Państwo.

Popularne