- Reklama -
Banner

Kielce: 33-latek uprawiał konopie indyjskie na balkonie

W niedzielę, funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową w Kielcach zatrzymali 33-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna usłyszał zarzuty związane z uprawą konopi i posiadaniem substancji narkotycznych. Za przestępstwa te grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Podczas rutynowej kontroli w miejscu zamieszkania zatrzymanego, policjanci odnaleźli 5 gramów suszu roślinnego, 45 gramów marihuany oraz 5 sadzonek konopi. Po zabezpieczeniu dowodów, 33-latek został przekazany do prokuratury, gdzie usłyszał formalne zarzuty.

kielce uprawa marihuany na balkonie 2

Po przesłuchaniu w prokuraturze, wobec mężczyzny zastosowano środki zapobiegawcze. Te obejmują dozór policji, zakaz opuszczania kraju oraz poręczenie majątkowe. Jakiekolwiek złamanie tych środków może prowadzić do zaostrzenia kary.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

W obliczu rosnącej problematyki narkotykowej, zarówno na terenie Kielc jak i w całej Polsce, tego typu działania są niezwykle ważne. Funkcjonariusze policji intensyfikują działania mające na celu eliminację tego rodzaju przestępczości, która niszczy życie nie tylko osób bezpośrednio związanych z używaniem narkotyków, ale i ich rodzin.

kielce uprawa marihuany na balkonie

33-letni mieszkaniec Kielc musi teraz zmierzyć się z poważnymi zarzutami. Za złamanie przepisów Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie trwa i na pewno będzie stanowić ważny element w walce z przestępczością narkotykową w regionie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

Mogą Cię zainteresować