- Reklama -
Banner

Kawa z marihuaną

 

Legalizacja marihuany staje się coraz bardziej popularna w Stanach Zjednoczonych, a palacze mają dostęp do coraz to nowszych produktów z konopi indyjskich, które nie tylko zapewniają alternatywę dla popularnych jointów i bong, ale również gwarantują entuzjastom trawki pomysłowe i smaczne sposoby na zapewnienie sobie przyjemnego szumu w głowie.

Ostatni tego przykład można zobaczyć w Waszyngtonie, gdzie powstał nowy pomysł połączenia kawy i marihuany. Przepis oraz nowy produkt jest własnością Adama Sites’a który przygotowuje się do uruchomienia lini produkcyjnej z której będzie wychodzić kawa z dodatkiem THC.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Sam właściciel mówi, że napoje kawowe dają mocny haj, i od samego rana można być pod wpływem gandzi.

 

kawa marihuana

 

Każda butelka zawiera około 20 mg THC, które jest na tyle wystarczające, że zapewnia użytkownikom przyjemny efekt bez całkowitego zblazowania.

“Chcemy, aby doświadczenia z picia były przyjemnością. Nie chcemy pakować tyle THC do każdego napoju, żeby było to nieprzyjemne, szczególnie dla osób które dopiero zaczynają przygodę z marihuaną.”

Napoje kawowe będą dostępne w kilku smakach, a dodatkowo dostępne będą też napoje gazowane na bazie soku: wiśniowego, cytynowego, imbirowego i granatu. Każdy ze świeżych soków i z różnych szczepów konopi dla różnych efektów.

Napoje “Legal” będą kontrolowane przez państwo, tak jak każdy inny produkt z marihuaną. Jak na razie, Stities czeka na pozwolenie producentów, i oczekuje na ostateczne zatwierdzenie kontroli państwa. Mówi, że ceny są jeszcze do ustalenia, i zależą one od tego, ile sklepów zdecyduje się na ich sprzedaż.

Teraz zaczynanie dnia od kawy nabiera innego znaczenia 🙂

kawa z marihuaną

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -

Mogą Cię zainteresować