- Reklama -
Banner

Kandydat na prezydenta USA: “Zalegalizuję marihuanę w ciągu 100 dni od objęcia urzędu”

Senator Bernie Sanders przedstawił kompleksową propozycję legalizacji marihuany w USA, która została wypuszczona dokładnie o 4:20 w czwartkowe popołudnie.

Sanders stwierdził, że zalegalizowałby marihuanę na poziomie federalnym w ciągu pierwszych 100 dni od objęcia urzędu, a także wymazał wszystkie przeszłe wyroki związane z używaniem marihuany.

„Czas przyznać, że kryminalizacja marihuany była katastrofą, szczególnie dla kolorowych społeczności.”

„Naszym zadaniem jest teraz zalegalizowanie marihuany oraz zniesienie wcześniejszych wyroków za marihuanę, a także zapewnienie, że dochody z legalnej marihuany zostaną ponownie zainwestowane w społeczności najbardziej dotknięte wojną z narkotykami”.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Propozycja przedstawiona przez kandydata na prezydenta wiązała się z szerszym przesłaniem.

„Kiedy mówimy o reformie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i zakończeniu rasizmu w Ameryce, mówimy o zakończeniu katastrofalnej wojny z narkotykami, która w nieproporcjonalny sposób dotarła do osób kolorowych i zrujnowała życie milionom Amerykanów” – czytamy.

„Afroamerykanie są prawie cztery razy częściej aresztowani za posiadanie marihuany niż biali Amerykanie, mimo że ludzie w tym kraju używają marihuany mniej więcej w takim samym tempie wśród wszystkich ras”.

Sanders dodaje, że gdyby został wybrany, dopilnowałby, aby przemysł marihuany nie zmienił się w Big Tobacco.

„Zamierzamy zakończyć straszliwie niszczącą wojnę z narkotykami i zalegalizować marihuanę, a także zakończyć uwolnić 400 000 ludzi zamkniętych teraz za kratami, ponieważ są oni zbyt biedni, aby pozwolić sobie na wpłacenie kaucji pieniężnej” – powiedział.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować