- Reklama -
Banner

Kanada: Legalizacja wprowadziła ograniczenia dotyczące sprzedaży bonga, bibułek itp.

W miarę jak Kanada jest coraz bliżej legalizacji, prawie każdy aspekt tej branży ulega zmianom. Oczywiście zmiany te będą miały wpływ na każdą firmę, która ma styczność z konopiami indyjskimi. Dotyczy to hodowców, dystrybutorów i samych klientów. Ale wszystkie te zmiany mają również wpływ na wielu sprzedawców detalicznych, nie tylko tych, którzy sprzedają marihuanę.

Teraz nowe prawo dotyczące marihuany ogranicza sposób, w jaki sprzedawcy detaliczni mogą sprzedawać produkty uważane za akcesoria do palenia marihuany. I wygląda na to, że wpłynie to na wszystkich, od aptek po sklepy z akcesoriami do palenia.

Nowe prawo dotknie nie tylko sklepy z marihuaną

Prawo, o którym mówimy ma związek ze sprzedażą akcesoriów do palenia marihuany. Mówimy tu o takich produktach jak bibułki, bongo, vaporizer, lufki i inne przedmioty, które używane są do konsumpcji trawki.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Rzeczynik kanadyjskiego Ministerestwa Zdrowia wyjasnił, że “ograniczenia dotyczące akcesoriów do konsumpcji konopi będą miały zastosowania do każdej osoby sprzedającej lub promującej te produkty – nie tylko do licencjonowanych punktów sprzedaży konopi indyjskich.”

Kiedy nowe prawo wejdzie w życie 17 października, “prawo będzie zabraniało sprzedaży osprzętu w sposób, który mógłby być widoczny dla każdego, kto ma mniej niż 18 lat.”

Ale nowe prawo dotknie nie tylko sklepy z marihuaną, ale także stacje benzynowe, kioski ruchu i inne sklepy, w których sprzedawane są akcesoria do marihuany. Sprzedawcy detaliczni nie będą mogli sprzedawać ani konopi, ani akcesoriów do jej palenia osobom poniżej 18 roku życia.

Automaty vendingowe będą również zakazane, co oznacza, że “akcesoria do palenia marihuany mogą być sprzedawane tylko za ladą “- napisał rzecznik Health Canada.

Oczywiście zasady te mogą mieć znaczący wpływ na sklepy z akcesoriami do konopi, takie jak trafika. Oprócz tego będzie szereg ograniczeń co do tego, w jaki sposób można promować akcesoria do konopi indyjskich.

Na przykład, rekomendacje i opinie będą zabronione, podobnie jak wszystko, co kojarzy akcesoria “ze szczególnym stylem życia (takim jak taki, który obejmuje prestiż, rekreację, ryzyko, podniecenie lub odważne zachowania) lub pozytywną lub negatywną emocję”.

Konsumenci trawki w Kanadzie nie powinni więc oczekiwać reklam z np. ze spadochroniarzem palącym z bonga przed skokiem z 10.000 metrów – to chyba zły pomysł w prawdziwym życiu, nie tylko w reklamie.)

Pierwszy sklep z marihuaną do celów rekreacyjnych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować