Automat do sprzedaży marihuany zadebiutuje w przychodni w Seattle

zazz-automat-maszyna-ktora-sprzedaje-marihuane

Automaty, które będą wydawały marihuanę może nie są zjawiskiem nowym, ale pierwsza maszyna z marihuaną trafi na rynek w Seattle.

Zazzz – automat z marihuaną zostanie uruchomiony 3 lutego i  będzie przeznaczony dla pacjentów w Seattle, którzy posiadają ważną kartę medycznej marihuany i ponad 21 lat. Wystarczy wrzucić pieniądze do maszyny, następnie wybrać interesujący lek, a automat wyda go tak, jak puszkę Coli.

Jak wspomnieliśmy, urządzenie Zazzz nie jest pierwszym automatem z trawką na rynku. Pierwsze automaty pojawiły się w południowej Kalifornii w kwietniu 2012 roku.

To urządzenie nazwano Autopsense i zostało zaprezentowane w The Jimmy Kimmel Show. Przez następne 2 lata było dosyć cicho o maszynach.

Następnie, w zeszłym roku Zazzz zadebiutował w Kolorado i zwrócił na siebie uwagę mediów. Wkrótce potem inna maszyna z marihuaną trafiła na rynek w Kanadzie.

Teraz, prawie rok później, Zazzz wylądował w Seattle. Pozostaje tylko jedno pytanie: kto korzysta z takich urządzeń, skoro są umieszczone tylko w przychodniach? Czy pacjenci wolą robota od budtendera?

Oto krótkie wideo, które pokazuje jak działa maszyna:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
palenie marihuany

Legalna marihuana najszybciej rozwijającym się przemysłem w USA

marihuana-w-vanie

Kobieta znalazła 6kg marihuany w samochodzie, którym jeździła ponad 10 lat