KANABIZ Forum Rozwoju Branży Konopnej 2021 cz. 1

Pod koniec sierpnia 2021 r. odbyła się pierwsza edycja konferencji Forum Rozwoju Branży Konopnej – Kanabiz. Ożywione dyskusje przedstawicieli różnych obszarów branży konopnej przyniosły wiele wskazówek i kierunków rozwoju tego obszaru rynku.

W wydarzeniu na żywo wzięło udział ponad 120 przedsiębiorców, przedstawicieli biznesów konopnych, w tym plantatorzy, producenci produktów konopnych, farmaceutycznych, ale również tekstylnych, spożywczych, kosmetycznych i budowlanych; oraz właściciele sklepów online i offline, hurtownicy, właściciele laboratoriów, otoczenie biznesu uwzględniające doradców, prawników, farmaceutów i pracowników ochrony zdrowia. 

Konferencja składała się z dwóch paneli dyskusyjnych, dotyczących zagadnień prawnych, ekonomicznych i marketingowych. Po części merytorycznej odbyła się część ekspozycyjna B2B pod hasłem „galeria konopna”. Strategicznymi partnerami konferencji były firmy Kubanna, Cosmedica i kancelaria KHG.Branża konopna jest jednym z najszybciej rozwijających się przemysłów w Europie. 

Co chwilę pojawiają się nowe sklepy konopne, prowadzone przez indywidualnych przedsiębiorców bądź będące częścią sieci franczyzowych. Ma to miejsce zarówno w handlu tradycyjnym jak i e-commerce. Jakie są trendy i jak konkurować?

Zapis Panelu dyskusyjnego

1. Aspekty prawne w branży konopnej w oparciu o praktyczne doświadczenia

Moderator: Aleksandra Winnicka, FoodMedLaw1.  

Piotr Liroy- Marzec, b. Poseł na Sejm RP, Wolne Konopie, Liroyal

2.  Damian Olędzki, Hemp King

3.  Agnieszka Majka, NGL Legal

4.  Maciej Grzegorczyk, KHG

5.  Klaudia Zadworna, KHG

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
maxresdefault 3

Jak pasja może doprowadzić do MILIONOWEGO BIZNESU? | Przemysław Zawadzki Freedom Farms

maxresdefault 1

Jak THC i CBD wpływają na mózg? – Prof. dr hab. Katarzyna Starowicz-Bubak, Alicja Binkowska