- Reklama -
Banner

KANABIZ Forum Rozwoju Branży Konopnej 2021 cz. 1

Pod koniec sierpnia 2021 r. odbyła się pierwsza edycja konferencji Forum Rozwoju Branży Konopnej – Kanabiz. Ożywione dyskusje przedstawicieli różnych obszarów branży konopnej przyniosły wiele wskazówek i kierunków rozwoju tego obszaru rynku.

W wydarzeniu na żywo wzięło udział ponad 120 przedsiębiorców, przedstawicieli biznesów konopnych, w tym plantatorzy, producenci produktów konopnych, farmaceutycznych, ale również tekstylnych, spożywczych, kosmetycznych i budowlanych; oraz właściciele sklepów online i offline, hurtownicy, właściciele laboratoriów, otoczenie biznesu uwzględniające doradców, prawników, farmaceutów i pracowników ochrony zdrowia. 

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Konferencja składała się z dwóch paneli dyskusyjnych, dotyczących zagadnień prawnych, ekonomicznych i marketingowych. Po części merytorycznej odbyła się część ekspozycyjna B2B pod hasłem „galeria konopna”. Strategicznymi partnerami konferencji były firmy Kubanna, Cosmedica i kancelaria KHG.Branża konopna jest jednym z najszybciej rozwijających się przemysłów w Europie. 

Co chwilę pojawiają się nowe sklepy konopne, prowadzone przez indywidualnych przedsiębiorców bądź będące częścią sieci franczyzowych. Ma to miejsce zarówno w handlu tradycyjnym jak i e-commerce. Jakie są trendy i jak konkurować?

Zapis Panelu dyskusyjnego

1. Aspekty prawne w branży konopnej w oparciu o praktyczne doświadczenia

Moderator: Aleksandra Winnicka, FoodMedLaw1.  

Piotr Liroy- Marzec, b. Poseł na Sejm RP, Wolne Konopie, Liroyal

2.  Damian Olędzki, Hemp King

3.  Agnieszka Majka, NGL Legal

4.  Maciej Grzegorczyk, KHG

5.  Klaudia Zadworna, KHG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować