- Reklama -
Banner

Jak wybrać idealny cybuch do bonga?

Cybuch do bonga powinien być w pełni dostosowany do Twoich. Jeśli poważnie myślisz o personalizacji swojego bonga, przeczytaj wskazówki dotyczące kupowania cybucha, który odpowiada Twoim potrzebom, w tym jego rozmiaru, przedziałów cenowych oraz typach i modelach.

Co to jest cybuch?

Bongo to przyrząd do palenia konopi, który posiada komorę wodną do filtrowania i chłodzenia dymu. Większość bong ma kilka innych funkcjonalnych części, w tym łapacze popiołu, “turbo” do zwiększenia przepływu powietrza, perkolator czy dodatkowe filtracje. Chociaż bonga mogą być wykonane z wielu materiałów (takich jak plastik, drewno i akryl), to większość z nich jest wykonana ze szkła.

Cybuch jest ważnym elementem sprzętu do palenia jakim jest bongo, ponieważ jest miejscem, w które pakujesz konopie po procesie mielenia. Niektóre modele cybuchów mają wbudowane sitka, które eliminują potrzebę częstej wymiany drucianych sitek – co jest przydatne dla tych, którzy często używają swojego bonga.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Wybór odpowiedniego cybucha dostosowanego do swoich potrzeb

Przy wyborze odpowiedniego cybucha do bonga, kluczowe będzie kilka czynników, które odpowiadają Twoim potrzebom. Jeśli masz już bongo, będziesz musiał zmierzyć rozmiar szlifu. Szlif to otwór, w którym znajduje się rurka z cybuchem.

Standardowe rozmiary szlifów to:

 • 10 milimetrów (czasami określane jako mini lub nano złącza)
 • 14,5 milimetrów (typowy rozmiar dla standardowej fajki wodnej)
 • 18,8 milimetrów (dedykowany dla dużych cybuchów)

Pomiar szlifu nie jest jedynym aspektem rozmiaru, który należy wziąć pod uwagę. Możesz również wybrać większy lub mniejszy cybuch do bonga, w zależności od tego, czy zwykle palisz w grupie, czy solo.

Cybuch “męski” i “żeński”

cybuch do bonga meski zenski

Weź również pod uwagę płeć swojego szlifu. Jeśli Twoje bongo jest męskie, będziesz musiał kupić żeński cybuch, aby nałożyć go na wystający szlif. Jeśli Twoje bongo jest żeńskie, będziesz musiał wsunąć do niego męski cybuch. Kiedy już znasz rozmiar i płeć swojego bonga, możesz teraz dopasować do niego cybuch.

Modele cybuchów do bonga

Wiele modeli cybuchów do bonga mieści się w przystępnych cenach od 15 do 25 zł, a niektóre są nieco tańsze lub znacznie droższe, w zależności od złożoności projektu. Cybuch do bonga jest jednym ze sposobów na zwiększenie wrażeń podczas palenia dzięki różnym stylom i wzorom.

 • export 21

  Cybuch Stożkowy z Rączką 18,8 mm / Zielony

  16 
 • export 178

  Rurka z Cybuchem Amsterdam – 18,8 mm / 14 cm

  12 
 • export 31

  Cybuch z Rączką i Sitkiem 18,8 mm / Czarny

  20 
 • export 45

  Rurka z Cybuchem Amsterdam – 18,8 mm / 11 cm

  12 

Cybuch w kształcie kielicha

cybuch w ksztalcie kielicha 1

Idealny dla palaczy solo. Te kompaktowe cybuchy są idealne do jednorazowego cieszenia się dużym uderzeniem. Jedną z zalet kielicha lub dowolnego cybucha wykonanego ze szkła jest to, że szkło zapewniają czystsze palenie. Z niektórych materiałów (takich jak drewno lub aluminium) pod wpływem wysokiej temperatury mogą wydobywać się toksyczne związki. szkło gwarantuje zdrowszą sesję palenia i przyjemniejszy smak.

Metalowy cybuch

Metalowy cybuch

Podczas gdy większość konsumentów preferuje szklane cybuchy, to dostępne są również cybuchy metalowe. Są one często wykonane z mosiądzu lub stali nierdzewnej. Chociaż metalowy cybuch nie jest narażony na pęknięcie, to od razu po użyciu może być bardzo gorący, więc podczas użytkowania należy uważać, aby się nie poparzyć.

Duży cybuch

Duży cybuch do bonga

Jeśli masz zamiar dzielić się chmurą z bonga, wybierz duży cybuch, który jest zarówno szeroki, jak i głęboki. Duży cybuch pozwoli na zadowolenie kilku osób, które nie będą musiały za każdym razem ponownie nabijać cybucha. Należy jednak obserwować tempo spalania materiału w cybuchu, aby nie przesadzić z ilością spalonych konopi.

Podwójny cybuch

Podwójny cybuch do bonga

Ten nowatorski cybuch do bonga jest przeznaczony dla par, które mogą cieszyć się wspólnym paleniem. W podwójnym cybuchu znajdują się dwa pojemniki, które możesz wypełnić i podzielić się z partnerem lub przyjacielem. Jest to też przydatny gadżet dla osób, dla których jeden cybuch to za mało.

Cybuchy artystyczne

Artystyczne cybuchy

Jeśli chodzi o znalezienie cybucha do bonga, który pasuje do Twoich potrzeb i osobowości, to wybór jest praktycznie nieograniczony. Niektóre cybuchy dostępne na rynku mają kształt zwierząt, podczas gdy inne prezentują abstrakcyjne projekty artystyczne. Cena za unikatowe cybuchy wykonane ze szkła może być wyższa niż w przypadku innych rodzajów – średnio 40 zł lub więcej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować