- Reklama -
Banner

Firma Hydropothecary dostarczy 200 ton marihuany do jednej z kanadyjskich prowincji

Producent marihuany, firma The Hydropothecary Corp. z siedzibą w Quebec poinformowała, że podpisała pięcioletnią umowę na dostawę marihuany z dystrybutorem alkoholu mającym siedzibę również w Quebec. Umowa dotyczy dostawy 200 ton marihuany do prowincji Quebec w Kanadzie. Porozumienie sprawiło, że The Hydropothecary Corp. ma już ponad 30 procent udziału w rynku, który może być wart ponad miliard dolarów.

quebec kanada
Quebec jest największą prowincją w Kanadzie pod względem powierzchni. Zamieszkuje ją ponad 8 milionów osób.

“Teraz jesteśmy jedną z niewielu firm, które w widoczny sposób mogą oczekiwać dużych przychodów”, powiedział St. Louis w wywiadzie.

Producenci marihuany w Kanadzie walczą o zdobycie części rynku, która może być warta od 7 do 12 miliardów dolarów rocznie w sprzedaży detalicznej, według szacunków Beacon Securities. W ciągu ostatniego roku ceny marihuany w Kanadzie wzrosły prawie dwukrotnie.

Umowa sprawia, że Hydropothecary jest preferowanym dostawcą marihuany dla rynku w Quebec. Zgodnie z nową umową hodowca dostarczy 20 ton konopi indyjskich w pierwszym roku, 35 w drugim i 45 w trzecim. Ilości na ostatnie dwa lata zostaną określone w oparciu o sprzedaż, ale szacuje się, że mogą one wynosić od 49,5 do 54,5 ton.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Poza swoją macierzystą prowincją, firma twierdzi, że będzie gotowa do zaoferowania swoich produktów do innych części Kanady w 2019 roku, po zakończeniu planowanego rozszerzenia swojej wydajności, powiedział St. Louis. W rozmowach wspomina on o Ontario, Kolumbii Brytyjskiej, Manitobą i Albertą. Umowa z Quebec jest największą tego typu współpracą na rynku marihuany do celów rekreacyjnych.

St Louis powiedział, że ma nadzieję, że kontrakt gwarantuje większą przewidywalność sprzedaży, niż u większości rywali na tym etapie oraz że pomoże Hydropothecary zbliżyć się do kanadyjskich gigantów, takich jak Canopy Growth Corp. i Aurora Cannabis Inc., które były czwartą – oraz piątą najczęściej notowaną spółką w obrocie giełdowym według wartości indeksu S & P / TSX Composite w ciągu ostatnich trzech miesięcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 

Mogą Cię zainteresować