Firma farmaceutyczna będzie sprzedawać gumę do żucia z THC

Podczas gdy medyczna marihuana pozostaje nielegalna w oczach rządu Stanów Zjednoczonych, to jedna firma farmaceutyczna twierdzi, że opracowała gumę do żucia na bazie konopi, która będzie mieć poparcie Federal Drug Administration w ciągu najbliższych kilku lat.

guma-do-zucia-z-marihuana-thc
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Axim Biotechnology, która ma siedziby w Nowym Jorku i Holandii i produkuje gumy do żucia z wysokim stężeniem CBD o nazwie CanChew. Ostatnio w in-PharmaTechnologist.com oświadczyli, że są w trakcie prowadzenia badań klinicznych nad nowym produktem o nazwie MedChew, THC w gumie do żucia dla pacjentów cierpiących na stwardnienie rozsiane, chorobę drażliwego jelita i chorobę Crohna.

Chociaż koncepcja marihuany w gumie do żucia nie jest nowym odkryciem, to Axim mówi, że ich produkt jest inny ponieważ kannabinoidy w przewodzie pokarmowym uwalniają się stopniowo przez około 30 minut – proces ten jest podobny do technologii gumy z nikotyną.

Oprócz opracowania przetworów do żucia, firma posiada także własny zespół producentów którzy uprawiają marihuanę potrzebną do procesu produkcyjnego. Axim niedawno zakupił ponad hektar ziemi w Holandii, gdzie będzie prowadzona produkcja lini odżywek i farmaceutyków.

Firma planuje uruchomienie MedChew w 2017 roku na terenie Stanów Zjednoczonych. Niektórzy mówią, że po wielkiej farmacji, teraz przyjdzie czas na wielką marihuanę. Oświadczamy – ona już przyszła, i niech się rozprzestrzenia.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -