- Reklama -
Banner

Firma farmaceutyczna będzie sprzedawać gumę do żucia z THC

Podczas gdy medyczna marihuana pozostaje nielegalna w oczach rządu Stanów Zjednoczonych, to jedna firma farmaceutyczna twierdzi, że opracowała gumę do żucia na bazie konopi, która będzie mieć poparcie Federal Drug Administration w ciągu najbliższych kilku lat.

Axim Biotechnology, która ma siedziby w Nowym Jorku i Holandii i produkuje gumy do żucia z wysokim stężeniem CBD o nazwie CanChew. Ostatnio w in-PharmaTechnologist.com oświadczyli, że są w trakcie prowadzenia badań klinicznych nad nowym produktem o nazwie MedChew, THC w gumie do żucia dla pacjentów cierpiących na stwardnienie rozsiane, chorobę drażliwego jelita i chorobę Crohna.

Chociaż koncepcja marihuany w gumie do żucia nie jest nowym odkryciem, to Axim mówi, że ich produkt jest inny ponieważ kannabinoidy w przewodzie pokarmowym uwalniają się stopniowo przez około 30 minut – proces ten jest podobny do technologii gumy z nikotyną.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Oprócz opracowania przetworów do żucia, firma posiada także własny zespół producentów którzy uprawiają marihuanę potrzebną do procesu produkcyjnego. Axim niedawno zakupił ponad hektar ziemi w Holandii, gdzie będzie prowadzona produkcja lini odżywek i farmaceutyków.

Firma planuje uruchomienie MedChew w 2017 roku na terenie Stanów Zjednoczonych. Niektórzy mówią, że po wielkiej farmacji, teraz przyjdzie czas na wielką marihuanę. Oświadczamy – ona już przyszła, i niech się rozprzestrzenia.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować