- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

FBI przejęło Silk Road 2.0 – internetowe targowisko z narkotykami

6 listopada FBI i Europol przejęli ciemną strefę internetu, blokując stronę która pozwala ludziom z całego świata kupować anonimowo narkotyki. Miejscem tym było Silk Road 2.0, Hydra i Cloud 9, jednak Amerykańskie służby twierdzą, że “Te strony zostały przejęte.”

silk-road
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Wynika to z raportu FBI, który potwierdza aresztowanie domniemanego właściciela Silk Road 2.0, Blake Benthall, aka “Defcon”.

Silk Road 2.0 było nową wersją pierwotnej wersji “Jedwabnego szlaku”, który obsługiwany był przez Ross’a Ulbricht, aka “Dread Pirate Roberts”, który został zatrzymany w październiku ubiegłego roku. USA Today donosi, że dokumenty sądowe Benethall’a potwierdzają jego panowanie nad SR 2.0. We wrześniu tego roku jedwabny szlak 2.0 wygenerował przychody rzędu 8 milionów dolarów, obsługując 150.000 klientów i dostawców.

Raporty FBI opisują Silk Road 2.0 jako:

ukryta strona zaprojektowana tak, aby umożliwić użytkownikom zakup oraz sprzedaż narkotyków i innych nielegalnych towarów i usług anonimowo, i poza zasięgiem organów ścigania.”

Zarzuty przedstawione właścicielowi serwisu to handel narkotykami, piractwo komputerowe, przekazywanie fałszywych dokumentów tożsamości i pranie brudnych pieniędzy.

- Reklama - Cannabis Light logo
silk-road-2.0
Silk Road 2.0 to strona internetowa na której użytkownicy mogli anonimowo kupić narkotyki, broń i inne zakazane przedmioty

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -