- Reklama -
Banner

FBI przejęło Silk Road 2.0 – internetowe targowisko z narkotykami

6 listopada FBI i Europol przejęli ciemną strefę internetu, blokując stronę która pozwala ludziom z całego świata kupować anonimowo narkotyki. Miejscem tym było Silk Road 2.0, Hydra i Cloud 9, jednak Amerykańskie służby twierdzą, że “Te strony zostały przejęte.”

Wynika to z raportu FBI, który potwierdza aresztowanie domniemanego właściciela Silk Road 2.0, Blake Benthall, aka “Defcon”.

Silk Road 2.0 było nową wersją pierwotnej wersji “Jedwabnego szlaku”, który obsługiwany był przez Ross’a Ulbricht, aka “Dread Pirate Roberts”, który został zatrzymany w październiku ubiegłego roku. USA Today donosi, że dokumenty sądowe Benethall’a potwierdzają jego panowanie nad SR 2.0. We wrześniu tego roku jedwabny szlak 2.0 wygenerował przychody rzędu 8 milionów dolarów, obsługując 150.000 klientów i dostawców.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Raporty FBI opisują Silk Road 2.0 jako:

ukryta strona zaprojektowana tak, aby umożliwić użytkownikom zakup oraz sprzedaż narkotyków i innych nielegalnych towarów i usług anonimowo, i poza zasięgiem organów ścigania.”

Zarzuty przedstawione właścicielowi serwisu to handel narkotykami, piractwo komputerowe, przekazywanie fałszywych dokumentów tożsamości i pranie brudnych pieniędzy.

silk-road-2.0
Silk Road 2.0 to strona internetowa na której użytkownicy mogli anonimowo kupić narkotyki, broń i inne zakazane przedmioty

 

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

Mogą Cię zainteresować