Diesel

Określenie Diesel jest powszechnie używane do opisania odurzającego aromatu i smaku paliwa w niektórych odmianach marihuany. Zapach oleju napędowego był pierwotnie używany do opisywania wysokiej jakości marihuany dowolnego pochodzenia.

Czym są odmiany marihuany Diesel?

Odmiany Diesel są tak nazwane ze względu na charakterystyczny zapach oleju napędowego. Odmiany konopi sklasyfikowane jako Diesel znane są z wysokiej mocy, przyjemnego smaku i gęstych kwiatów. Wiadomo, że odmiany konopi Diesel mają działanie charakterystyczne dla odmian sativa (psychoaktywne) ze względu na wyższy poziom THC i zawartości terpenów.

Linia genetyczna Diesel ma długą historię, sięgającą początku lat 90-tych i nie jest ona efektem profesjonalnej hodowli. Jest to odmiana, która została odkryta przez przypadek, w postaci 13 nasion w woreczku czegoś, co uważano za sinsemilla. Dzisiaj Diesel to jeden z najpopularniejszych szczepów współczesności.

Popularne odmiany Diesel

Sour Diesel, Chemdawg, Gorilla Glue (GG4), Original Diesel Strain i Bruce Banner to tylko niektóre z najpopularniejszych odmian Diesel. Ponadto Strawberry Sour Diesel, Original Glue i Cannatonic to inne popularne odmiany diesla znane ze swojego ostrego aromatu i smaku.

Jedna z najbardziej ostrych odmian w świecie konopi, Sour Diesel jest znana z tego, że jej zapach jest wyczuwalny nawet przez pojemnik, a jej gryzący zapach jest mieszanką oleju napędowego, cytrusów i skunka.

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  35  Od: VaporShop
 • Bongo Sejmówka (UFO) – Zielona / 30 cm / 5 mm

  179  Od: unikatowebonga
 • Pax Mini Waporyzator

  PAX Mini

  699  Od: VapeFully
 • PAX 3 Vaporizer

  899  Od: VapeFully
 • Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  85  Od: VaporShop

Mogą Cię zainteresować