Diesel

Określenie Diesel jest powszechnie używane do opisania odurzającego aromatu i smaku paliwa w niektórych odmianach marihuany. Zapach oleju napędowego był pierwotnie używany do opisywania wysokiej jakości marihuany dowolnego pochodzenia.

Diesel odmiany marihuany
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Czym są odmiany marihuany Diesel?

Odmiany Diesel są tak nazwane ze względu na charakterystyczny zapach oleju napędowego. Odmiany konopi sklasyfikowane jako Diesel znane są z wysokiej mocy, przyjemnego smaku i gęstych kwiatów. Wiadomo, że odmiany konopi Diesel mają działanie charakterystyczne dla odmian sativa (psychoaktywne) ze względu na wyższy poziom THC i zawartości terpenów.

Linia genetyczna Diesel ma długą historię, sięgającą początku lat 90-tych i nie jest ona efektem profesjonalnej hodowli. Jest to odmiana, która została odkryta przez przypadek, w postaci 13 nasion w woreczku czegoś, co uważano za sinsemilla. Dzisiaj Diesel to jeden z najpopularniejszych szczepów współczesności.

Popularne odmiany Diesel

Sour Diesel, Chemdawg, Gorilla Glue (GG4), Original Diesel Strain i Bruce Banner to tylko niektóre z najpopularniejszych odmian Diesel. Ponadto Strawberry Sour Diesel, Original Glue i Cannatonic to inne popularne odmiany diesla znane ze swojego ostrego aromatu i smaku.

Jedna z najbardziej ostrych odmian w świecie konopi, Sour Diesel jest znana z tego, że jej zapach jest wyczuwalny nawet przez pojemnik, a jej gryzący zapach jest mieszanką oleju napędowego, cytrusów i skunka.

Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -