- Reklama -
Banner

Czy policjant z Legionowa doprowadził do śmierci 19-latka za 1g marihuany?

Na razie nie wiadomo co było bezpośrednią przyczyną śmierci 19-letniego mężczyzny. Kolega zmarłego chłopaka, który był przy całej sytuacji twierdzi, że policjant chcąc wyciągnąć z gardła połkniętą marihuanę, wkładał mu palce do ust i przygniatał kolanem jego klatkę piersiową.

Do całej sytuacji doszło 9 marca w Legionowie około godziny 14. Policjanci podejrzewali, że młodzi mężczyźni posiadają przy sobie narkotyki. Podczas interwencji młody chłopak odwrócił się i połknął pakunek zawierający 1 gram marihuany. Według kolegi zmarłego mężczyzny, policjant usiłował wyciągnąć zawiniątko wsadzając palce do ust i przygniatając go kolanem.

Prokuratura Rejonowa w Legionowie wszczęła śledztwo z paragrafu o nieumyślnym spowodowaniu śmierci oraz niedopełnianiu lub przekroczeniu uprawnień przez funkcjonariusza publicznego – jak podaje legio24.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Sekcja zwłok potwierdziła, że bezpośrednią przyczyną śmierci 19-letniego Rafała W. była niewydolność krążeniowo-oddechowa.

Zobacz co mówią świadkowie zdarzenia.

 

 

1 KOMENTARZ

 1. Mohery przeciwko ziolu mohery zabijajace wlasnych wnuków polska krj gdzie rzadnokrada polakow a kościół jest najwieksza mafia kraju patologia narodowa policja w pizdu do robienia porzadku zamykania zlodzieji i agresywnych a nie chcacych sie uspokoic paląc debile w tym kraju same debile

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 

Mogą Cię zainteresować