- Reklama -
Banner

Czy paląc jointa możemy się zarazić koronawirusem? To pytanie zadane na konferencji prasowej jest hitem internetu [video]

W środę w lubuskim Urzędzie Marszałkowskim odbyła się konferencja prasowa poświęcona wykryciu pierwszego przypadku zarażenia koronawirusem. Większość obecnych nie kryła zaskoczenia, kiedy jeden z dziennikarzy zapytał o możliwość zarażenia się koronawirusem poprzez palenie jointów. Niedawno mogliśmy przeczytać wiele artykułów o tym, jak marihuana może rzekomo zabić koronawirusa, jednak na blogu Cannabis Light ten mit został obalony.

Co by pan powiedział młodym osobom, które palą jointy w kółku i się wymieniają śliną przy paleniu. Czy to jest higieniczne? Czy w czasie tej epidemii powinny zaniechać takich czynności? ” zapytał jeden z zielonogórskich dziennikarzy, po czym natychmiast został mu zabrany mikrofon. Dr Jacek Smykał kierownik oddziału zakaźnego w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze odpowiedział: “Nie, nie, to jest bardzo niebezpieczne!”

Przypomnijmy, że w środę 04.03.2020 w Zielonej Górze potwierdzono pierwszy przypadek zarażenia koronawirusem. Mężczyzna trafił do oddziału zakaźnego w zielonogórskim szpitalu trafił 2 marca, a w nocy z 3 na 4 marca wyniki badań potwierdziły obecność koronawirusa. Do placówki trafiły już kolejne osoby z podejrzeniem zakażenia, a lekarze są w trakcie weryfikacji ich stanu zdrowia.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 

Mogą Cię zainteresować