- Reklama -
Banner

Czy Bonus RPK wprowadził do obrotu 26 kilogramów marihuany?

Znany raper Bonus RPK zdaniem prokuratury w latach 2008-2010 miał wprowadzić do obrotu ponad 26 kilogramów marihuany i co najmniej 200g kokainy.Przebywający w areszcie muzyk przekonuje, że padł ofiarą pomówień osób, które zazdroszczą mu, że powiodło mu się w życiu i prowadzi legalną firmę.

Pierwsze zarzuty jakie usłyszał Bonus RPK, wskazywały na udział w obrocie kilogramem marihuany. Zarzuty, które usłyszał w ubiegłym tygodniu są jednak znacznie poważniejsze.

Mężczyzna jest podejrzewany o to, że w latach od 2008 do 2010 roku miał brać udział w obrocie ponad 26 kilogramami marihuany.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Według informatorów Bonus miał regularnie brać udział w transakcjach od pół kilograma do 8 kilogramów marihuany, sprzedawanej po 16zł za gram. Miał także kupować około 10-20g kokainy tygodniowo.

Według informacji do których dotarli redaktorzy TVP Info, prokuratura opiera się na doniesieniach dwóch osób. Pierwszy z nich miał być hurtownikiem w gangu “Rympałka”, który twierdzi, że był dostawcą muzyka. Drugim donosicielem jest były wspólnik Bonusa, który w jego imieniu miał brać udział w transakcjach.

Sam muzyk nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów. Twierdzi, że jest niewinny, a zarzuty opierają się na pomówieniach osób, które zazdroszczą mu tego, że ma firmę i poukładane życie.

Pomiędzy 26 lutego a 2 marca policjanci z CBŚ zatrzymali dziewięciu mężczyzn, a pozostałych dziewięciu dowieziono do prokuratury z aresztów.

Zatrzymani usłyszeli zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, handlu bronią i amunicją oraz wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków.

W ostatnich latach do gangu “Rympałka” zatrzymano w ostatnich latach 71 osób, z czego 56 zostało aresztowanych.

2 KOMENTARZE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować