- Reklama -
Banner

Cypress Hill do nowego albumu doda limitowane produkty z marihuaną

Cypress Hill to wciąż jedna z najbardziej wpływowych grup hiphopowych, która od dekad kojarzona jest z marihuaną, ale grupa robi właśnie coś, czego jak dotąd nie zrobiła żadna ekipa hiphopowa.

Grupa Cypress Hill nawiązała współpracę z Bhang Corporation – firmą zajmującą się konopiami indyjskimi – aby opracować nowe produkty i odmiany marihuany, które powiązane będą z najnowszym albumem “Elephants on Acid”.

W ramach współpracy kultowej grupy hip-hopowej i producenta marihuany (Cypress Hill Bhang), powstaną dwa limitowane produkty.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Słoik w kształcie czaszki – 7g odmiany Cherry Bomb lub Zookies

cypress hill sloik czaszka

Pierwszym produktem jest słoik w kształcie czaszki, w którym znajdziemy 7,09g marihuany. Słoiki te pojawiają się również w niedawno wydanym wideo z Cypress Hill – “Crazy” (1:25).

Słoiki CHB w kształcie czaszki są wypełnione odmianami z najwyższej półki – Cherry Bomb lub Zookies uprawianych przez Ember Valley. Te szczepy aktywują neurony w kreatywnych, muzycznych i relaksacyjnych centrach mózgu.

Podobnie jak ludzie w starożytności używali pejotla i innych naturalnych substancji, aby osiągnąć wyższy stan świadomości, Cypress Hill wybrali marihuanę, która przeniesie konsumentów do miejsca, w którym będą mogli najlepiej posłuchać nowego albumu Słonie na Kwasie, a także pozwoli użytkownikom na delektowanie się efektami wizualnymi stworzonymi przez Cypress Hill.

Kaseta magnetofonowa z sześcioma jointami

kaseta jointy cypress hill bhang

Drugi produkt to opakowanie na kasety megnetofonowe, w którym jednak nie znajdziemy żadnej taśmy. W opakowaniu znajduje się 6 skręconych jointów zawierających po 0,6 grama odmiany Mendo Breatch. Jest to odmiana indica, znana z relaksujących i euforycznych efektów. Fani mogą wybierać między klasyczną okładką “kasety” lub nowym projektem, który promuje nowy album Elephants on Acid.

Cypress Hill i Bhang – idealna kolaboracja

Dyrektor generalny Bhang, Scott Van Rixel, wyraził swoje podekscytowanie współpracą z legendarną grupą Cypress Hill, której nazwa, jak mówi, była synonimem konopi indyjskich.

“Jesteśmy dumni ze współpracy z Bhang-Cypress Hill. Udało się uzyskać produkty odzwierciedlające tożsamość i wizję zespołu “- powiedział Van Rixel.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować