- Reklama -
Banner

CBŚ: Policja w Wielkopolsce przejęła ponad pół tony marihuany

 

W ubiegłym tygodniu policjanci z Centralnego biura śledczego przejęli ponad pół tony, a dokładnie 560 kilogramów marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 5 milionów złotych, licząc, że w hurcie cena za kilogram wyniesie 10zł.

Zlikwidowana przez Centralne Biuro Śledcze plantacja marihuany należała do dwóch mężczyzn związanych ze środowiskiem pseudo-kibicowskim jednej z łódzkich drużyn piłkarskich. Zatrzymani zostali aresztowani, i grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Uprawa marihuany prowadzona była na terenie wynajętej posesji, w specjalnie przystosowanych budynkach garażowych do których wchodziło się z domu, poprzez dziurę stworzoną w łazience.

Pomieszczenie było profesjonalnie przygotowane do hodowli marihuany. Ściany wyłożone były folią odbijającą światło i ciepło, drzwi ocieplone styropianem, a filtry zainstalowane były tak, aby powietrze wydostawało się na zewnątrz poprzez strych tak, aby zapach był ciężko wyczuwalny, a całą aparaturę zasilał agregat prądotwórczy.

Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 560 kilogramów marihuany zapakowanej w opakowania przystosowane dla klientów hurtowych.

Na miejscu zostało zatrzymanych dwóch mężczyzn w wieku 32 i 46 lat, którzy w przeszłości byli notowani między innymi za przestępstwa narkotykowe. Prokuratura Apelacyjna w Łodzi przedstawiła im zarzuty produkcji i uprawy środków odurzających, a oskarżeni trafili na 3 miesięczną sankcję.

 

pol tony marihuany cbs znalezione
pol tony marihuany cbs znalezione wielkopolskie
pol tony marihuany cbs hodowla
pol tony marihuany cbs
pol tony marihuany cbs hodowla 2

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.
 • Promocja!

  X-Max V3 PRO

  Original price was: 349 zł.Current price is: 279 zł.
 • Promocja!

  Fenix Titanium waporyzator

  Original price was: 399 zł.Current price is: 319 zł.
 • Bibułki OCB BLACK King Size Slim Premium

 • Promocja! Mighty Plus waporyzator do suszu Storz * Bickel

  MIGHTY+ Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1399 zł.

Mogą Cię zainteresować