- Reklama -
Banner

CBŚ: Policja w Wielkopolsce przejęła ponad pół tony marihuany

 

W ubiegłym tygodniu policjanci z Centralnego biura śledczego przejęli ponad pół tony, a dokładnie 560 kilogramów marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 5 milionów złotych, licząc, że w hurcie cena za kilogram wyniesie 10zł.

Zlikwidowana przez Centralne Biuro Śledcze plantacja marihuany należała do dwóch mężczyzn związanych ze środowiskiem pseudo-kibicowskim jednej z łódzkich drużyn piłkarskich. Zatrzymani zostali aresztowani, i grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Uprawa marihuany prowadzona była na terenie wynajętej posesji, w specjalnie przystosowanych budynkach garażowych do których wchodziło się z domu, poprzez dziurę stworzoną w łazience.

Pomieszczenie było profesjonalnie przygotowane do hodowli marihuany. Ściany wyłożone były folią odbijającą światło i ciepło, drzwi ocieplone styropianem, a filtry zainstalowane były tak, aby powietrze wydostawało się na zewnątrz poprzez strych tak, aby zapach był ciężko wyczuwalny, a całą aparaturę zasilał agregat prądotwórczy.

Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 560 kilogramów marihuany zapakowanej w opakowania przystosowane dla klientów hurtowych.

Na miejscu zostało zatrzymanych dwóch mężczyzn w wieku 32 i 46 lat, którzy w przeszłości byli notowani między innymi za przestępstwa narkotykowe. Prokuratura Apelacyjna w Łodzi przedstawiła im zarzuty produkcji i uprawy środków odurzających, a oskarżeni trafili na 3 miesięczną sankcję.

 

pol tony marihuany cbs znalezione
pol tony marihuany cbs znalezione wielkopolskie
pol tony marihuany cbs hodowla
pol tony marihuany cbs
pol tony marihuany cbs hodowla 2

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 

Mogą Cię zainteresować