- Reklama -
Banner

CannaBizz – z czym wróciłem po targach konopnych w Warszawie?

Wczoraj zakończyły się największe w Polsce, trzydniowe targi konopne – Cannabizz. Na targach można było znaleźć stoiska prawie stu wystawców, którzy reprezentowali swoje growshopy, sklepy z nasionami marihuany, olejami CBD, produktami spożywczymi z konopi, akcesoriami do palenia, waporyzatorami i innymi produktami.

Jak podczas każdych targów i tym razem nie zabrakło materiałów promocyjnych, które otrzymywali uczestnicy targów CannaBizz. Mi najbardziej przypadł do gustu zestaw od Sensi Seeds. W sumie dostałem trzy torby z grubego materiału, w których znajdowały się plakaty, katalogi, naklejki i smyczki. Z pewnością jest to torba, z którą śmiało można chodzić na zakupy i wytrzyma obciążenie kilku kilogramów.

Materiały reklamowe rozdawały głownie hostessy, którym serdecznie dziękuję za wszystkie materiały. Oto zdjęcia wszystkich gadżetów reklamowych, które przywiozłem z targów CannaBizz:

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Sensi Seeds

Ciężko było odmówić, kiedy hostessy chciały wręczyć tę torbę gadżetów od Sensi Seeds. Dostałem trzy grube, materiałowe torby, katalogi nasion, zestaw trzech naklejek, plakaty i smyczka.

IMG 7319

Mascotte

W papierowej reklamówce znalazłem aluminiową skrzyneczkę, w której znalazłem zestaw czterech paczek bibułek. Najbardziej spodobała mi się paczka z magnesami, która jest wykonana bardzo solidnie, w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku bibułkami.

IMG 7307

Hemp

Już na samym wejściu dostałem smyczkę od Hemp.pl – mam ich już kilka, ponieważ Hemp zazwyczaj jest tam, gdzie ja.

IMG 7350

CannaBizz

Dziękuję koleżance, która załatwiła mi koszulkę CannaBizz. Co prawda wymieniłem się za damską koszulkę Faktów Konopnych i legginsy w liście gandzi, ale i tak było warto!

IMG 7356IMG 7359

 

Royal Queen Seeds

Tej firmy nie trzeba reklamować. Royal Queen Seeds, który jest jednym z głównych sponsorów Faktów Konopnych jak zwykle nie zawiódł, a uczestnicy targów mogli sami zabrać ze stoiska rzeczy, które ich interesowały – młynki, bibułki, katalogi, podkładki pod piwo lub naklejki. W domu posiadam cały zestaw gadżetów od RQS i brakowało tylko katalogu nasion, więc tylko jego pozwoliłem sobie zabrać.IMG 7346

BAC –

Zestaw odżywek od firmy BAC. Odżywka BAC PK Booster osiąga już od lat sukcesy w rolnictwie i ogrodnictwie, szczególnie w Hiszpanii, Holandii i Wielkiej Brytanii. PK Booster zapewnia formowanie cukrów w kwiatach oraz znacznie poprawia jakość roślin. Wpływa również bardzo pozytywnie na smak i zapach.
Untitled 2

GHE

Ten sam worek od General Hydroponics Europe (GHE) dostałem na Spannabis w Barcelonie. Sam worek jest wygodną alternatywą dla reklamówek, dzięki czemu znajduje on zastosowanie jeszcze długo po targach. W środku jak zwykle – ulotka z produktami od HGE, zaplaniczka Clipper i filterki.

IMG 7317

Pestkomania

Chwilę po przejściu przez bramki otrzymałem Siatkę Pestkomanii. W środku znalazłem ulotkę z ofertą firmy i firmowe bibułki z filterkami. Na ulotce nie znalazła się jednak informacja o tym, że w sklepie tym można nabyć MedTainer, czyli mój ulubiony młynek.

IMG 7320

CannabiGold

Przy stoisku firmy CannabiGold, która produkuje oleje CBD, dostałem elegancką, materiałową siatkę z materiałami dotyczącymi suplementów diety CannabiGold. W teczce znalazły się też informacje dotyczące medycznych zastosowań CBD i zespołu firmy CannabiGold. Długopis znajdujący się w teczce zaskoczył mnie swoim designem.

IMG 7326

Grow Seed

Oto zestaw, który wygrałem w loterii na stoisku GrowSeed. Za bodajże 5zł zakręciłem kołem z nagrodami, jednak wygrałem tylko nagrodę pocieszenia – nasionko AK-47. Jak za 5zł to całkiem nieźle.

IMG 7329

Wujo

Na stoisku u Wuja również kręciłem kołem z nagrodami – 5zł = jedno kręcenie. Za pierwszym razem prawie udało mi się wygrać bongo, ale ostatecznie wylosowałem bibułki WUJO. Chcąc wygrać bongo, zakręciłem jeszcze raz, jednak wtedy wylosowałem filterki. Za trzecim razem wygrałem zapalniczkę Clipper sygnowaną logo WUJO.

IMG 7336

Dutch Passion

Bibułki od Dutch Passion dostałem, kiedy oglądałem nasionka przy stoisku. Chociaż bibułek nigdy mało i oferowano mi ich znacznie więcej, to wziąłem tylko tę paczkę,

IMG 7335

Holenderski Skun

Piękne hostessy wręczyły mi również smyczkę HolenderskiSkun.pl – takiej jeszcze nie mam, więc wędruje do kolekcji. Otrzymałem również ulotkę rabatową z informacją o 30% rabacie na stoisku firmy Holenderski Skun. Gdyby w Polsce można było legalnie uprawiać konopie indyjskie na własny użytek to z pewnością skorzystałbym z tej oferty.

IMG 7337

Breloczek od GMF

IMG 7332 1

Kalashnikov Seeds

Od Kalashnikov Seeds dostałem dwa nasiona typowo rosyjskiej odmiany – Vodka Lemon.

Vodka Lemon - Kalashnikov SeedsTo oczywiście nie wszystko. Mam stos ulotek, naklejek i innych gadżetów. Wiem, że można było dostać jeszcze wiele innych gadżetów reklamowych od innych firm, ale niestety nie załapałem się na nie. A Wy byliście na CannaBizz? Wrzućcie zdjęcie w komentarzu zdjęcie rzeczy, które dostaliście 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować