Dołącz do nas

Kryminalne

Brzesko: Mężczyzna wynajął dom i założył uprawę marihuany w piwnicy

Mężczyzna wynajął dom i założył w nim uprawę marihuany

Zdziwienie i zaskoczenie malowało się na twarzy właścicielki domu, która doglądając swojego dobytku znalazła w nim krzaki konopi indyjskich. Kobieta jakiś czas temu wynajęła dom młodemu mężczyźnie.

Lokator w piwnicach domu założył sobie uprawę konopi indyjskich. Sprawa wyszła na jaw, kiedy kobieta zaniepokoiła się dużym poborem prądu, weszła do środka i odkryła nielegalną uprawę konopi indyjskich.

11 listopada 2018 r. w godzinach popołudniowych brzescy policjanci otrzymali zgłoszenie, że właścicielka jednego z domów terenie gminy Szczurowa odkryła nielegalną uprawę marihuany.

Wysoki pobór prądu doprowadził do odkrycia uprawy

Mężczyzna wynajął dom i założył w nim uprawę marihuany

Policjanci na miejscu usłyszeli od właścicielki, że wynajmuje ona dom 25–latkowi. Podczas doglądania posesji stwierdziła nadmierny pobór prądu i to, że licznik cały czas się kręci, pomimo nieobecność domowników. Postanowiła wejść do środka i sprawdzić co się dzieje.

W piwnicy domu zamontowane były dodatkowe drzwi, których wcześniej nie było, a w środku paliło się światło. Po ich sforsowaniu kobieta odkryła w pomieszczeniu 45 krzaków konopi indyjskich o wysokości 30-40 centymetrów, posadzonych w doniczkach.

Susz CBD Cannabis Light

W pomieszczeniu zamontowane były nagrzewnice i lampy do uprawy. Właścicielka nie zwlekając, o wszystkim powiadomiła policjantów, którzy zabezpieczyli nielegalną uprawę. 25-latek odpowie za uprawę konopi indyjskich, za co kodeks karny przewiduje karę nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Cannabis Light - legalne konopie
Cannabis Light Susz konopny CBD

Opublikowany

dnia

2 komentarze

2
Skomentuj artykuł!

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na komentarze
1 Obserwujących
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętsze komentarze
  Subskrybuj temat  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Laura
Gość
Laura

Ciekawe co zrobią z Panią, która pod nieobecność wynajmujacego i bez jego zgody, narusza jego prywatność 🙂

Kennly
Gość
Kennly

Zamiast się jakoś dogadać to zajebała z dupy. Polskość.

Polecamy

Reklama

Popularne