- Reklama -
Banner

Brat Pablo Escobara chce sprzedawać marihuanę z Elonem Muskiem

Roberto Escobar, brat Pablo Escobara napisał list do Elona Muska, w którym proponuje mu wspólne prowadzenie firmy zajmującej się sprzedażą marihuany. Ma to być rekompensata za skopiowanie pomysłu miotacza ognia.

Wcześniej w lipcu media doniosły, że brat Pablo Escobara pozwie prezesa Tesli za rzekome skopiowanie projektu miotacza ognia Escobar Company, który Musk sprzedawał pod marką „The Boring Company”.

miotacz ognia roberto escobar boring company elon musk
Miotacz ognia Escobar INC vs Miotacz ognia The Boring Company

Później Escobar zażądał od Muska zapłacenia 100 milionów dolarów w gotówce w celu pokojowego uregulowania konfliktu, mówiąc, że inaczej dostanie jeszcze większą sumę, a może nawet wypędzi Elona jako prezesa Tesli. Musk odpowiedział na zarzuty, tweetując, że jego miotacz ognia „nie jest miotaczem ognia”.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Roberto Escobar vs Elon Musk

Teraz Escobar napisał list do Muska, oferując trzy (chociaż bardziej bardziej dwa i pół) rozwiązania konfliktu. Escobar rozpoczął list od nadania Elonowi pseudonimu „La Mosca” („mucha”).

Jako pierwszą opcję przeprosin Escobar domaga się, aby Musk poprosił prezydenta USA Donalda Trumpa, by ten udzielił mu ułaskawienia. Escobar skorzysta z tego ułaskawienia, aby przyjechać do USA i zbudować wspólną firmę „Escobar Musk Enterprises” – wraz z Elonem Muskiem, którego oskarża o kradzież.

Alternatywnie Escobar zaproponował utworzenie „wspólnej” firmy zajmującej się sprzedażą marihuany o nazwie „Elon Escobar Drugs Inc.

„Wiem, że lubisz palić. Ja i Pablo paliliśmy. Możemy razem legalnie sprzedawać narkotyki, mój przyjacielu, wiem o tym wszystko. Łatwy biznes ”- czytamy w liście.

Trzecie rozwiązanie wcale nie jest rozwiązaniem. Roberto Escobar napisał w liście: „nie ma rozwiązania trzeciego”.

„Zrób te dwie rzeczy i będziemy dobrymi przyjaciółmi” – pisze Roberto, dodając, że wykonanie jednej z dwóch opcji „rozwiąże wszystkie problemy, które mamy”.

Escobar Inc. uruchomił swoją wersję „oryginalnego, oficjalnego i zastrzeżonego” miotacza ognia – Escobar Inc. Flamethrower 11 lipca tego roku. Wersja Muska została wprowadzona na początku 2018 r., ale firma Escobara twierdzi, że pracownik Tesli ukradł pomysł w 2017 r. Wszystkie 20 000 miotaczy ognia Musk zostało sprzedanych w ciągu kilku dni.

Oficjalny list Roberto Escobara znajdziesz TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 

Mogą Cię zainteresować