- Reklama -
Banner

99% sklepów z legalną marihuaną w kolorado nie sprzedaje marihuany nieletnim

W Kolorado osoby kontrolujące sklepy z marihuaną odkryły, że spośród 285 sprawdzeń, czy sklepy sprzedają marihuanę dzieciom, tylko 4 razy sprzedawcy popełnili błąd. Oznacza to, że w 99% przypadków sklepy postąpiły poprawnie i nie sprzedały marihuany osobom nieletnim.

Grupa w Kolorado kontrolująca te sprawy powiedziała: “Nawet jeden błąd jest niedopuszczalny. Ale cieszymy się, że większość sklepów postępuje prawidłowo, tak jak w zeszłym roku.”

Patrząc na poprzednie lata, 99% postąpiło prawidłowo w 2022, 95% w 2021, 97% w 2020 i 2019, 92% w 2018, 95% w 2017, i 94% w 2016.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Głównym zadaniem tej grupy jest upewnienie się, że dzieci nie mogą kupować marihuany w tych sklepach. “Nasze dane pokazują, że dzieci zazwyczaj nie kupują marihuany w tych sklepach, ale wciąż prowadzimy kontrole, aby tak pozostało.”

Jest miejsce w Internecie, gdzie można zobaczyć wszystkie kontrole sklepów, ale żadne dane z tego roku jeszcze nie są dostępne. Osoba z innego departamentu powiedziała, że pokazują te dane dopiero, gdy wszystkie czynności związane z tą kontrolą są zakończone, a czasami może to zająć dużo czasu.

W Kolorado musisz pokazać dowód tożsamości przed wejściem do sklepu z marihuaną i przed zakupem. Grupa badaczy powiedziała również sklepom, żeby były ostrożne, jeśli myślą, że klient łamie zasady, lub jeśli ktoś pokazuje fałszywy dowód.

Sklepy mogą także uzyskać specjalny tytuł, jeśli przestrzegają wszystkich zasad i pomagają klientom wszystko zrozumieć.

W innym stanie, Kalifornia, przeprowadzono badanie, aby zobaczyć, czy sklepy sprawdzają dowody tożsamości. Odkryli, że każdy sklep, który sprawdzili, postąpił prawidłowo.

W 2017 roku w Oregonie wszystkie sklepy z marihuaną przeszły test, czy sprzedają konopie dzieciom.

Chociaż po legalizacji więcej starszych ludzi zaczęło kupować produkty w sklepach z marihuaną, dzieci tego nie robiły – sugerują badania. Inne badanie wykazało, że po legalizacji marihuany w niektórych miejscach mniej młodych dorosłych ją używało. Ale niektórzy młodzi dorośli spróbowali jej, chociaż wcześniej tego nie robili.

Kolejne badanie wykazało, że mimo że więcej dorosłych używało marihuany i innych narkotyków, liczba młodych ludzi używających marihuany pozostała taka sama.

Duża ankieta wykazała, że połowa wszystkich dorosłych w Ameryce próbowała marihuany w pewnym momencie swojego życia. Ale patrząc na młodszych ludzi, 29% powiedziało, że pali marihuanę.

Inne badanie wykazało, że legalizacja marihuany na poziomie stanu nie spowodowała wzrostu jej używania przez dzieci. To badanie wykazało, że dzieci, które dorastały, gdy marihuana była legalna, nie używały jej więcej niż dzieci, które dorastały, gdy nie była legalna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować