- Reklama -
Banner

5 rzeczy, które każdy doświadcza, kiedy pierwszy raz próbuje koncentratu marihuany

Pierwsze użycie koncentratu marihuany może być chwilą, której nigdy nie zapomnisz, ale możesz nie pamiętać wielu szczegółów z tego zdarzenia.

Jest to bardzo intensywne uczucie, które można porównać z pierwszym razem, kiedy “się zjarałeś”. Każdy kto uważa, że jego lub jej tolerancja jest wysoka, szybko sobie uświadomi, że zawsze jest coś silniejszego.

1. Trzeba przyzwyczaić się do opalarki

podgrzewanie-gwozdzia-z-koncentratem-marihuany

Jeśli już przygotowałeś się do przyjęcia THC na innym levelu, musisz przyzwyczaić się do używania opalarki podczas palenia. Zaleca się ostrożność i uwagę podczas jej używania, aby przy okazji niczego nie spalić.

2. Dowiedz się jak dużego kawałka używać

tumblr_mxq5plRVHT1qijtl7o1_250

Dni, kiedy trzeba było upychać susz w cybuchu odeszły w niepamięć. Teraz będziesz nabierać koncentrat za pomocą szklanych lub metalowych szpatułek, aby nabrać kawałek koncentratu i zaaplikować go do “gwoździa”. Pamiętaj, że następnym razem możesz zaaplikować większy kawałek, ale nie możesz zmniejszyć chmury, kiedy koncentrat już się smaży. Mając to na uwadze, za pierwszym razem postaraj się wziąć kawałeczek wielkości tic-tac’a.

3. Eksplozja smaku

dabs2_1

Kiedy żywica i terpeny są skoncentrowane, zakres dostępnego smaku całkowicie różni się do tego, który doświadczany jest podczas palenia kwiatów. Temperatura podgrzanego gwoździa ma duży wpływ na ilość i rodzaj terpenów, a niższa temperatura zazwyczaj dale lepsze rezultaty. Wyższa temperatura podgrzania obniża walory smakowe i zwiększa podrażnienie płuc, dlatego lepiej celować w niższą temperaturę podgrzania.

4. Płuca pełne zwaporyzowanego, skoncentrowanego THC

dabs3_0

Jedno jest pewne – płuca pełne dymu z kwiatów, to nie to samo co płuca pełne koncentratu. Sposób w jaki para rozchodzi się po płucach może powodować kaszel. Staraj się nie trzymać jej dłużej niż kilka sekund.

Mykożerca - producent bezobsługowych growkitów grzybów psylocybinowych

5. Pocenie się

giphy

Każdy, kto mówi, że marihuanę może palić bez końca, prawdopodobnie nigdy nie próbował koncentratu marihuany. Poza kaszleniem, drugim najczęstszym skutkiem ubocznym związanym z paleniem koncentratów jest pocenie się. Po solidnej chmurze można się spocić jak po przebiegnięciu 5 kilometrów.

Często pierwszy raz z koncentratem kończy się w ten sposób


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Młynek do suszu OCB Premium 4 części sitko do pyłku

  Młynek do suszu OCB Premium 4 części sitko do pyłku

  79 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Młynek Storz Bickel

  Volcano – Młynek do suszu

  12 
 • Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  85 
 • X-MAX V3 Pro

  339 

Mogą Cię zainteresować