- Reklama -
Banner

5 odmian marihuany używanych w walce ze stresem

Bez odpowiedniej wiedzy na temat danej odmiany marihuany, trudno dopasować pożądany efekt konopi indyjskich do konkretnego szczepu, szczególnie jeśli chodzi o walkę ze stresem. Podczas gdy większość użytkowników marihuany twierdzi, że marihuana uspokaja, to ​​każda odmiana daje nieco inne efekty. Jedyny pewny sposób, by odkryć, jaki szczep doprowadza cię do stanu spokoju, polega na próbowaniu różnych szczepów i sprawdzeniu, co działa najlepiej.

Czytając wiele opinii w internecie, można jednak stwierdzić, że 5 poniższych odmian jest bardzo skutecznych w leczeniu stresu.

Super Silver Haze CBD

super silver haze cbd

SSH to mieszanka Northern Lights, Haze i Skunk, która wygrała Cannabis Cup w 1997, ’98 i ’99. Równomierne proporcje THC:CBD zapewną ci długotrwały relaks, ale bez pozbawiania energii. Super Silver Haze to odmiana znana ze swoich energetycznych i podnoszących na duchu efektów, zapewniająca doskonałe odprężenie i sprawiająca, że po dniu pełnym stresu będziesz mógł się zrelaksować.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

AK47

auto ak47 bulk feminized seeds

Radzenie sobie ze stresem może być proste – twierdzą miłośnicy tej popularnej odmiany. AK-47 jest hybrydowym szczepem znanym ze swojej zdolności do minimalizowania stresu i wywoływania uczucia błogości, jednocześnie dając energię, która pozwoli na dalsze działanie. Odmiana AK-47 pozwoli skoncentrować się na czymś innym niż stres, takim jak puzzle, książki lub muzyka.

Green Crack

green crack

Chociaż wiele osób twierdzi, że nazwa tej odmiany pozostawia wiele do życzenia, to ten szczep znany jest z właściwości energetyzujących i uspokajających. Wielu pacjentów używa Green Crack ze względu na euforyczne i podnoszące na duchu efekty i często stosuje się je w leczeniu stresu, depresji i zmęczenia. Green Crack to szczep sativa, który zapewnia spokój i jasność umysłu, jednocześnie pozwalając kontynuować dzień bez odczuwania senności.

Blue Dream

blue dream auto

Całkowitym przeciwieństwem Green Crack jest Blue Dream, hybryda dominująca geny sativa. Ten szczep zapewnia zarówno łagodny haj, jak i relaksację całego ciała. Niektórzy porównują uczucie, jakie daje masaż całego ciała; twoje ciało czuje się tak, jakby się topiło, a umysł wprowadzany jest w stan spokoju. Ponieważ odmiana ta ma stosunkowo wysokie stężenie THC, to ten szczep może nie być najlepszy dla początkujących użytkowników, gdyż wysokie stężenia THC mogą czasami wywoływać lęk i paranoję.

White Widow

white widow

Podobnie jak Super Silver Haze czy AK47, White Widow to szczep często używany w walce ze stresem. Podobnie jak cztery wyżej wymienione, White Widow daje uczucie euforii i relaksu. Nic dziwnego, że jest to jedna z ulubionych odmian miłośników konopi, ponieważ zapewnia ona efekty tradycyjne dla marihuany – euforię i spokój.

Warto zauważyć, że chociaż wszystkie te szczepy powodują uczucie spokoju, to efekty te będą słabsze, kiedy będą stosowane w nadmiarze. Dlatego nadal zaleca się używanie marihuany z umiarem, jeśli starasz się łagodzić stres przez cały dzień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować