- Reklama -
Banner

5 najpopularniejszych producentów nasion marihuany

Producenci nasion marihuany prześcigają się w krzyżowaniu różnych odmian, aby otrzymać unikalną genetykę. Krzyżując nowe odmiany, byli w stanie dostosować okres wegetacji, zwiększenie mocy oraz plonów. Dzięki wielu producentom nasion marihuany dziś możemy cieszyć się genetyką, która jeszcze 30 lat temu byłaby nie do pomyślenia. Odmiany marihuany mające nawet 30% THC nie byłyby dziś dostępne, gdyby nie zaangażowanie wielu producentów nasion. Zobaczcie 5 firm, które przyczyniły się do powstania najbardziej popularnych odmian marihuany.

Barney’s Farm

barneys farmPod koniec lat osiemdziesiątych mała grupa hodowców zaczęła krzyżować odmiany marihuany z Bliskiego Wschodu i Azji. Przez trzy lata tworzyli odmiany indica i sativa, które charakteryzowały się obfitymi zbiorami. Po powrocie z Azji jeden z członków grupy założył jedną z najbardziej znanych firm produkujących nasiona marihuany. Derry założył firmę Barney’s Farm w Amsterdamie w 1992 roku, gdzie przejął stery w Barney’s Coffee Shop.

Barney’s Farm zyskał ogromną popularność. Jego odmiany wygrywały niezliczoną ilość nagród. Firma stworzyła jedne z najbardziej popularnych odmian konopi. Odmiany takie jak G13 Haze, Liberty Haze, Amnesia Haze, Willie Nelson, Cookies Kush, Pineapple Chunk, Tangerine Dream, Critical Kush stały się bestsellerem w ciągu kilku miesięcy od premiery. Pomimo prawie 30 lat działalności, popularność Barney’s Farm nigdy się nie zmniejszyła. Wciąż powstają nowe szczepy, dzięki czemu hodowcy mogą się cieszyć najwyższej jakości genetyką.

Zobacz nasiona Barney’s Farm

Royal Queen Seeds

royal queen seedsJedną z najbardziej popularnych firm produkujących nasiona marihuany jest właśnie Royal Queen Seeds. Nasiona konopi od RQS są owocem 20 lat doświadczenia w hodowli i uprawie, czego efektem jest wiele nagród, w tym Highlife i High Times Cannabis Cup.

Wszystkie nasiona Royal Queen Seeds zbierane są ręcznie z ekologicznych upraw, które sprawdzane są pod kątem genetycznej czystości. Nasiona RQS testowane są również pod względem mocy kiełkowania, aby klienci nie mogli narzekać na jakość kiełkowania.

Royal Queen Seeds ma w swojej ofercie feminizowane, automatyczne i medyczne nasiona marihuany. Przystępne ceny, wysoka jakość oraz dyskretna przesyłka sprawiły, że RQS jest jednym z najbardziej popularnych producentów nasion marihuany.

Zobacz nasiona Royal Queen Seeds

Dinafem

dinafemDinafem był pierwszym bankiem feminizowanych nasion, który pojawił się w Hiszpanii, gdzie całkiem dynamiczny przemysł marihuany urodził się pod koniec lat 90-tych, która wraz z Holandią stała się jedną z najbardziej rozwiniętych i rozpowszechnionych w Europie. Sama Hiszpania jest krajem, który wprowadził wiele zmian, które zaszły w świecie upraw konopi, takich jak automatyczne odmiany marihuany.

Od ponad 25 lat, rozwój Dinafem zawsze opierał się na dążeniu do wysokiej jakości produktów, ponieważ celem firny celem jest produkcja nasion, które przede wszystkim zaspokajają hodowców, i które skutkują wysokiej jakości uprawami. W 2008 roku Dinafem zaczął skupiać się na tworzeniu coraz lepszych, silniejszych i smaczniejszych odmian autoflowering, aż firma stworzyła oddzielny katalog o nazwie Autodinafem, który specjalizuje się w odmianach automatycznie kwitnących.

Zobacz nasiona Dinafem

Green House Seed

green house seed co1

Green House Seed Company to jednak z najbardziej popularnych firm produkujących nasiona marihuany. Nasiona od Green House Seed Company nie są modyfikowane genetycznie. Jako laureat wielu międzynarodowych nagród (40 nagród Cannabis Cups, 17 nagród Highlife Cups i wiele innych nagród w wielu krajach), GHS jest liderem w dziedzinie genetyki konopi indyjskich.

Genetyka Green House Seed Company to wynik lat intensywnej hodowli. Wszystkie szczepy mają wyjątkowe właściwości lecznicze, jak również rekreacyjne, a także szczególne profile terpenowe gwarantujące wyjątkowe aromaty i smaki. Arjan, właściciel i założyciel, został uznany za Króla konopi za jego niesamowity rekord nagród dotyczących konopi indyjskich wygranych przez całą jego karierę.

Zobacz nasiona Green House Seeds

Sensi Seeds

SensiSeedsLogoSensi Seeds jest pionierem w branży nasion konopi od 1985 roku. Dziś  jest jedną z największych na świecie producentów nasion marihuany, posiadając w swoim banku ponad 500 odmian. Genetyka i marka Sensi Seeds stały się prawdziwymi klasykami w społeczności konopnej. Holenderski rząd wybrał nawet genetykę Sensi Seeds do opracowania marihuany dostarczonej do aptek.

Sensi Seeds dąży do normalizacji używania konopi indyjskich i szerzenia informacji o medycznych właściwościach konopi. To doprowadziło firmę do otwarcia pierwszego na świecie muzeum konopi w 1985 roku. The Hash Marihuana & Hemp. Muzeum jest obecne zarówno w Amsterdamie, jak i Barcelonie, gdzie przyjmuje ponad dwa miliony odwiedzających. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w dziedzinie konopi indyjskich, Sensi Seeds stara się uświadomić społeczeństwu, jaką rolę konopie odegrały w historii ludzkości.

Zobacz nasiona Sensi Seeds

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! Volcano Classic - waporyzator stacjonarny

  Volcano Classic waporyzator stacjonarny Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1299 zł.
 • Promocja!

  Grinder metalowy RAW 4 części średnica 56 mm

  Original price was: 99 zł.Current price is: 89 zł.
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Promocja!

  X-Max V3 PRO

  Original price was: 349 zł.Current price is: 279 zł.

Mogą Cię zainteresować