- Reklama -
Banner

Zostań wspólnikiem producenta konopi! O 9:00 rusza emisja akcji Freedom Farms

Już dziś o 9 rano rusza emisja akcji spółki Freedom Farms, która zajmuje się uprawą wysokiej jakości kwiatów konopi. W przypadku dwóch poprzednich akcji crowdfundingowych (Kombinat Konopny i CanPoland) emisja akcji zakończyła się po kilkunastu – kilkudziesięciu minutach, więc jeśli chcesz nabyć udziały we Freedom Farms, to nie ma na co czekać. Na czele spółki stoi aktywista, i doświadczony hodowca – Przemysław Zawadzki. Spółka Freedom Farms ostatnie dwa lata poświęciła na prace badawczo-rozwojowe, których celem była selekcja roślin produkujących wysokiej jakości kwiaty, stworzenie najlepszych metod agrotechnicznych oraz dobór najbardziej efektywnych metod zbierania i przetwarzania kwiatów.

Przejdź na stronę zbiórki

Celem emisji akcji jest pozyskanie niezbędnego kapitału na rozwój podstawowej działalności operacyjnej. Środki z emisji zostaną przeznaczone na nabycie maszyn, narzędzi i wyposażenia rolniczego, wyposażenie showroomów w centrum Warszawy oraz zasilenie kapitału firmy.

Marka Freedom Farms powstała na bazie pasji i wiedzy założycieli projektu – Magdy Krysy i Przemysława Zawadzkiego – a także lat ich doświadczenia w roli growerów. Początkowo była to działalność rolnicza, następnie firma prowadzona w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, ale razem z pierwszymi sukcesami tego wyjątkowego przedsięwzięcia przyszedł czas na jego prężny rozwój. 

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Tak w 2019 roku doszło do połączenia sił doświadczonych plantatorów aby wypracować najefektywniejsze metody uprawy konopi w celu pozyskania wysokiej jakości kwiatów. Następnym krokiem było zawiązanie w marcu bieżącego roku przez zespół ekspertów Spółki Akcyjnej, która działać będzie pod szyldem Freedom Farms.  

Spółka Freedom Farms w 2021 roku planuje prowadzić uprawy polowe na łącznej powierzchni 10,5ha, szklarniowe na 1 ha, tunelowe na powierzchni 1600m2  oraz indoor na powierzchni 100 m2. W kolejnych latach ma zwiększać powierzchnię upraw tak, by w 2023 roku obejmowały ponad 20ha w warunkach polowych, 1ha w warunkach szklarniowych i 3000 m2 w zaawansowanych tunelach.

Zgodnie z założeniami przyjętymi do modelu finansowego firma w pierwszym roku działalności (w praktyce ok 6 miesięcy) przewiduje przychód na poziomie 1 130 000 PLN, wynikający ze sprzedaży towarów oraz w nieznacznym stopniu własnych produktów. 

Zbiory konopi  z upraw Freedom Farms będą możliwe do osiągnięcia po raz pierwszy w 2022 rok, a uzyskane wówczas plony zasilą zapasy magazynowe na kolejne 12 miesięcy. Zgodnie z założeniami dane z kolejnych lat będą stanowić bardziej reprezentatywny obraz wyników możliwych do wygenerowania w trakcie typowej zakładanej działalności. Szacunki przewidują, że wynik operacyjny od 2022 roku będzie dodatni i wyniesie 2 mln zł, a 8 mln zł w 2023 roku. Zgodnie z przewidywaniami wynik netto wygenerowany zostanie na poziomie 1,7 mln zł w 2022 roku oraz 6,5 mln zł w 2023 roku. Będzie się to wiązało z rozpoczęciem sprzedaży własnych wyrobów oraz poszerzaniem skali naszej działalności.

Tutaj kupisz akcje Freedom Farms

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować