- Reklama -
Banner

Zielona Apokalipsa! Kalifornia wyprzedaje marihuanę kilkadziesiąt procent taniej

Spis treści

Sześć miesięcy po tym, jak Kalifornia wprowadziła marihuanę rekreacyjną do legalnej sprzedaży, w ten weekend odbyła się “Zielona Apokalipsa“, ponieważ od niedzieli obowiązują rygorystyczne przepisy dotyczące opakowań marihuany, więc wszystkie niezgodne opakowania muszą zostać zutylizowane.

Chociaż zmiana przepisów dotyczących opakowań na marihuanę sprawia, że właściciele sklepów z konopiami borykają się z problemami, stwarza to szansę dla konsumentów. Już teraz spodziewają się oni wysokich rabatów na swoje ulubione odmiany marihuany.

“Będzie dużo wyprzedaży, wiele sklepów musi wyprzedać dużo produktów”, powiedział Nick Danias, kierownik apteki The Pottery w środkowej części Los Angeles.

“Chodzi o pozbycie się wielu starszych produktów, które nie spełniają wymogów miasta i stanu”, powiedział.

Przepisy Bureau of Cannabis Control dotyczące kontroli konopi indyjskich wymagają, aby sklepy sprzedawały tylko marihuanę, która została przetestowana pod względem pestycydów, skażenia i zanieczyszczeń mikrobiologicznych.

Potwierdzona przez rząd marihuana zostanie oznaczona datą żniw i przydatności do spożycia oraz zostanie zamknięta w opakowaniu zabezpieczającym przed otwarciem przez dzieci. Zasady weszły w życie 1 lipca, sześć miesięcy po legalizacji zatwierdzonej przez wyborców w listopadzie, która formalnie weszła w życie 1 stycznia 2018.

Spore przeceny

Jerred Kiloh, który jest właścicielem sklepu”The Higher Path” w Sherman Oaks, desperacko stara się sprzedać wszystkie jego niespełniające wymagań produkty, oferując zniżki między 50 a 70 procent.

“Tracę pomiędzy 30 a 40 procent przy każdej sprzedaży, ale nie tracę 100 procent, ponieważ zgodnie z obowiązującymi przepisami nie mogę sprzedać produktu, który nie jest zgodny z przepisami” – powiedział Kiloh.

Kiloh, który jest także prezesem United Cannabis Business Association, szacuje, że licencjonowane sklepy z konopiami indyjskimi w Kalifornii po 1 lipca stracą nawet miliard dolarów.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Pax Mini Waporyzator

  PAX Mini

  699 
 • Młynek Storz Bickel

  Volcano – Młynek do suszu

  12 
 • Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  35 
 • X-MAX V3 Pro

  339 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 

Mogą Cię zainteresować