Wielka Brytania powinna zatrudniać byłych dilerów, jeśli kraj zalegalizuje marihuanę – twierdzą eksperci

Byli dilerzy narkotyków powinni zostać zatrudnieni i przeszkoleni do produkcji bezpiecznej, legalnej marihuany, jeśli Wielka Brytania zdecyduje się zalegalizować marihuanę – nalega szef amerykańskiego programu nadzorującego sprzedaż konopi do celów rekreacyjnych.

Komisarz Shaleen Title odpowiedzialna za legalną sprzedaż konopi indyjskich w Massachusetts powiedziała, że Wielka Brytania powinna pójść za przykładem stanu Massachusetts i rekrutować byłych handlarzy marihuany i ludzi ze społeczności zaangażowanych w dawny podziemny rynek marihuany.

Przed rozmowami z parlamentarzystami w Westminster w tym tygodniu Shaleen Title, wraz z dwoma innymi amerykańskimi ekspertami ds. legalizacji marihuany, ujawniła, że w stanie Massachusetts trwa projekt, którego celem jest przekwalifikowanie i przeszkolenie byłych dilerów konopi, aby mogli wejść do teraz legalny przemysł marihuany.

Micheal Semple, przedstawiciel UE w Afganistanie i negocjator z Afgańskimi Talibami stwierdził w wywiadzie dla The Guardian, że Wielka Brytania będzie musiała rozpocząć “rozmowy pokojowe” z gangami narkotykowymi, jeśli kraj zdecyduje się na zalegalizowanie marihuany. Semple uważa, że rząd i policja muszą rozpocząć dialog z dilerami, którym grozi utrata działalności.

W stanie Massachusetts do tej pory rekrutowano 150 osób, zarówno byłych dilerów, jak i ludzi z całego stanu, którzy byli aresztowani za posiadanie i handel największymi ilościami marihuany.

„Mają umiejętności, które gromadzili już od wielu lat. Jest to sposób na zapewnienie ludziom i wyborcom, którzy poparli legalizację w naszym referendum, tego, czego chcieli. Wyborcy nie chcą przekazać branży kilku gigantycznym korporacjom, które zamierzają ją zmonopolizować”.

„Jesteśmy przy pierwszym projekcie, w którym bierze udział 150 osób i staramy się nauczyć byłych dilerów kontrolowanej produkcji konopi indyjskich. Obejmuje on również program mający na celu szkolenie osób, które kiedyś były przedsiębiorcami na nielegalnym rynku. ”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  35  Od: VaporShop
 • Bongo Sejmówka (UFO) – Zielona / 30 cm / 5 mm

  179  Od: unikatowebonga
 • Pax Mini Waporyzator

  PAX Mini

  699  Od: VapeFully
 • PAX 3 Vaporizer

  899  Od: VapeFully
 • Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  85  Od: VaporShop

Mogą Cię zainteresować