Dołącz do nas

Legalizacja

W USA szukaja ludzi do pracy przy produkcji marihuany

420careers.com  wiodący przemysł marihuany umieścił na swojej stronie oferty pracy przy produkcji marihuany. Przemysł marihuanowy rozwija się tak szybko, że tworzy ogromny popyt na miejsca pracy związane z marihuaną, w całym kraju.

“Przemysł konopi indyjskich rozwija się szybciej niż w każdej innej branży. Szybki wzrost generuje setki nowych miejsc pracy”, powiedział Dan Kingston, prezes 420careers.com.

Przemysł ten, ma wzrosnąć o 64 procent, do ponad 2 mld USD, w 2014 roku. Raporty przewidują również, że do 2018 r 14 państw więcej będzie prawdopodobnie legalizować marihuanę dla dorosłych do użytku rekreacyjnego tworząc potencjalnie górę z 10 000 000 000 dolarów pochodzącą z przemysłu marihuanowego.

pracakolejkaKolejka ludzi ubiegających się o pracę przy produkcji marihuany – źródło

 

420careers.com zapewnia miejsce na swojej stronie dla przedsiębiorstw związanych z marihuaną, aby opublikowały dostępne miejsca pracy i przeglądały życiorysy ludzi chcących pracować przy hodowli lub przystrzyganiu topów.

Najpopularniejsze oferty pracy aktualnie oferowane w branży marihuany są w przychodniach medycznej marihuany : osoba od przystrzygania topów  , ekspertów uprawy, zarządzania, bezpieczeństwa, zapasów i opakowań, oraz różnych stanowiskach administracyjnych. Obecnie praca przy marihuanie ma najwyższy popyt w Kolorado, Kalifornii, Waszyngtonie i Arizonie, gdzie przemysł marihuany kwitnie.

Opublikowany

dnia

1 Komentarz
Subskrybuj temat
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stachu
6 lat temu

,,Osób do przystrzygania topów” <3 Moja wymarzona robota !

Popularne