- Reklama -
Banner

W USA szukaja ludzi do pracy przy produkcji marihuany

420careers.com, wiodący serwis z ogłoszeniami o pracę w branży legalnej marihuany umieścił na swojej stronie oferty pracy przy produkcji marihuany. Przemysł konopny rozwija się tak szybko, że tworzy ogromny popyt na miejsca pracy związane z marihuaną w całych Stanach Zjednoczonych.

Przemysł konopi indyjskich rozwija się szybciej niż w każdej innej branży. Szybki wzrost generuje setki nowych miejsc pracy“, powiedział Dan Kingston, prezes 420careers.com.

Przemysł ten, ma wzrosnąć o 64 procent, do ponad 2 mld USD, w 2014 roku. Raporty przewidują również, że do 2018 r 14 państw więcej będzie prawdopodobnie legalizować marihuanę dla dorosłych do użytku rekreacyjnego tworząc potencjalnie górę z 10 000 000 000 dolarów pochodzącą z przemysłu konopnego.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych
pracakolejka
Kolejka ludzi ubiegających się o pracę przy produkcji marihuany

420careers.com zapewnia miejsce na swojej stronie dla przedsiębiorstw związanych z marihuaną, aby opublikowały dostępne miejsca pracy i przeglądały życiorysy ludzi chcących pracować przy hodowli lub przystrzyganiu topów.

Najpopularniejsze oferty pracy aktualnie oferowane w branży marihuany są w przychodniach medycznej marihuany: osoba od przystrzygania topów  , ekspertów uprawy, zarządzania, bezpieczeństwa, zapasów i opakowań, oraz różnych stanowiskach administracyjnych. Obecnie praca przy marihuanie ma najwyższy popyt w Kolorado, Kalifornii, Waszyngtonie i Arizonie, gdzie przemysł marihuany kwitnie.

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować