Ubrania, z których można palić marihuanę

Legalizacja marihuany w Stanach Zjednoczonych sprawiła, że przedsiębiorcy chcą wypełnić lukę w tej branży i wspinają się na wyżyny kreatywności, aby sprostać wymaganiom palaczy. Dwie firmy postanowiły połączyć codzienną modę z paleniem incognito.

VapRwear

vaprwear
vaprwear – bluzy, z której można palić marihuanę

VapRwear łączy modę z funkcjonalnością. Sznurek znajdujący się w kapturze służy z jednej strony za cybuch (można pod niego podpiąć vaporizer przenośny), a z drugiej strony za ustnik. Aktualnie oferowane są bluzy dla kobiet i mężczyzn w cenie 99$, a w zestawie znajdziemy dwie baterie i port ładowania USB. Linia ubrań jest kompatybilna i umożliwia palenie zarówno suszu jak i olejów i wosków.

 

Hood Horkerz

hood hokerz

Wiele patentów tego dystrybutora odzieży nadal czeka na akceptację, jednak to nie spowalnia sprzedaży wielu bluz Hood Hokerz ze sznurkiem pozwalającym na wciągnięcie chmurki w zaledwie kilka sekund. W przeciwieństwie do konkurencji, Hood Hokerz wykorzystuje szklany cybuch na jednym końcu i ustnik na drugim końcu. Bluzę można nabyć w wielu wersjach kolorystycznych za około 125 dolarów. Hood Hokerz jest również znane ze stworzenia pierwszego garnituru, który opiera się na tej samej zasadzie co bluzy.

Zabawny fakt

VapRwear i Hood Hokerz aktualnie toczą pomiędzy sobą spory. Hood Hokerz oskarżył VapRwear o kradzież projektu, i choć jedni wykorzystują szkło a drudzy vaporizer przenośny, , to wojny w wywiadach i mediach społecznościowych toczą się w najlepsze. Może to taki chwyt marketingowy?

Wyobrażasz to sobie?

Wyobrażasz sobie sytuację, kiedy idziesz przez miasto w takiej bluzie i dyskretnie waporyzujesz sobie ziółko?  Zostaw odpowiedź w komentarzu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  35  Od: VaporShop
 • Bongo Sejmówka (UFO) – Zielona / 30 cm / 5 mm

  179  Od: unikatowebonga
 • Pax Mini Waporyzator

  PAX Mini

  699  Od: VapeFully
 • PAX 3 Vaporizer

  899  Od: VapeFully
 • Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  85  Od: VaporShop

Mogą Cię zainteresować