- Reklama -
Banner

Ubrania, z których można palić marihuanę

Legalizacja marihuany w Stanach Zjednoczonych sprawiła, że przedsiębiorcy chcą wypełnić lukę w tej branży i wspinają się na wyżyny kreatywności, aby sprostać wymaganiom palaczy. Dwie firmy postanowiły połączyć codzienną modę z paleniem incognito.

VapRwear

vaprwear
vaprwear – bluzy, z której można palić marihuanę

VapRwear łączy modę z funkcjonalnością. Sznurek znajdujący się w kapturze służy z jednej strony za cybuch (można pod niego podpiąć vaporizer przenośny), a z drugiej strony za ustnik. Aktualnie oferowane są bluzy dla kobiet i mężczyzn w cenie 99$, a w zestawie znajdziemy dwie baterie i port ładowania USB. Linia ubrań jest kompatybilna i umożliwia palenie zarówno suszu jak i olejów i wosków.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

 

Hood Horkerz

hood hokerz

Wiele patentów tego dystrybutora odzieży nadal czeka na akceptację, jednak to nie spowalnia sprzedaży wielu bluz Hood Hokerz ze sznurkiem pozwalającym na wciągnięcie chmurki w zaledwie kilka sekund. W przeciwieństwie do konkurencji, Hood Hokerz wykorzystuje szklany cybuch na jednym końcu i ustnik na drugim końcu. Bluzę można nabyć w wielu wersjach kolorystycznych za około 125 dolarów. Hood Hokerz jest również znane ze stworzenia pierwszego garnituru, który opiera się na tej samej zasadzie co bluzy.

Zabawny fakt

VapRwear i Hood Hokerz aktualnie toczą pomiędzy sobą spory. Hood Hokerz oskarżył VapRwear o kradzież projektu, i choć jedni wykorzystują szkło a drudzy vaporizer przenośny, , to wojny w wywiadach i mediach społecznościowych toczą się w najlepsze. Może to taki chwyt marketingowy?

Wyobrażasz to sobie?

Wyobrażasz sobie sytuację, kiedy idziesz przez miasto w takiej bluzie i dyskretnie waporyzujesz sobie ziółko?  Zostaw odpowiedź w komentarzu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 

Mogą Cię zainteresować