- Reklama -
Banner

Top 9 najlepszych Amerykańskich odmian marihuany

Cały świat zwariował na punkcie nowych odmian marihuany rodem zza oceanu. Są smaczniejsze, mocniejsze i po prostu lepsze. Uwolnienie rynku konopnego w Stanach Zjednoczonych spowodowało prawdziwą zieloną rewolucję. Oczywiście wciąż na liście najlepszych odmian na świecie znajdzie się kilka pozycji z Europy, lecz sposób w jaki amerykańskie geny zdominowały rynek nie pozwala nam przejść obok nich obojętnie. Tutaj głównie rządzi smak, zawartość THC i niepowtarzalny zapach uzyskany dzięki niespotykanym dotąd profilom terpenowym.

Jak udało się naszym braciom zza oceanu osiągnąć takie rezultaty? Nie ulega wątpliwości że to dzięki legalizacji upraw na potrzeby medyczne. Świadoma polityka narkotykowa przyniosła bardzo pozytywne skutki, które są szczególnie odczuwalne dla pacjentów medycznej marihuany. Jak się okazuje terpeny nie tylko dają przyjemny smaczek czy zapach, ale mają pozytywny wpływ na ludzki organizm. Kolejny raz sprawdza się teza że konopia jest wyjątkową rośliną, a jej legalizacja może przynieść więcej dobrego niż złego.

Przejdźmy więc do amerykańskich gatunków marihuany. Przedstawiamy 10 szczepów które są najbardziej znane i lubiane wśród konsumentów oraz pacjentów medycznych konopi. Na szczycie listy przodują odmiany o najlepszym smaku i zapachu oraz wysokiej koncentracji THC. Szczególną uwagę należy zwrócić na top 3 zestawienia: Wedding Cake, Girl Scout Cookies oraz Gelato to odmiany o niesamowitym smaku i właściwościach.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 

Mogą Cię zainteresować