- Reklama -
Banner

“The marijuana show” – reality show o marihuanie

Około 200 osób przyszło na casting do nowego reality show w Denver. Dyrektor projektu nazywa “The Marijuana Show” miejscem, gdzie rekiny biznesu pomogą zwykłym “płotkom”. Celem programu jest zaprezentowanie swojego pomysłu na produkty i usługi związane z marihuaną, które mogą uczynić pomysłodawcę milionerem.

Jestem zmęczona tym, że marihuana jest nielegalna” mówi Wendy Robbins, prezenterka programu. Ona chce pomóc zmienić postrzeganie marihuany przez ludzi.

Cztery tysiące lat temu Chińczycy rozmawiali o tym, jak marihuana może pomóc w leczeniu ponad 100 chorób, a w 1943 roku można było kupić ją w aptekach. To bardzo ważne zioło o ogromnym potencjale medycznym, dlatego musi być legalne. To dlatego to robimy.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

W reality show “The Marijuana Show” przedsiębiorcy będą przedstawiać swoje pomysły inwestorom, którzy są chętni do zainwestowania od 25.000 dolarów do ponad miliona dolarów.

Program ten będzie doskonałą platformą do informowania ludzi o pozytywnych aspektach marihuany. Ma ona setki zastosowań medycznych, od leczenia pacjentów z nowotworami, do tych chorych na AIDS.

Aktualnie branża marihuany w Kolorado rozwija się szybciej niż przemysł smartfonów. Szacuje się, że przemysł marihuany w porównaniu do zeszłego roku wzrósł o 64%, podczas gdy rynek smartfonów o 46%.

 

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 

Mogą Cię zainteresować