- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

“The marijuana show” – reality show o marihuanie

Około 200 osób przyszło na casting do nowego reality show w Denver. Dyrektor projektu nazywa “The Marijuana Show” miejscem, gdzie rekiny biznesu pomogą zwykłym “płotkom”. Celem programu jest zaprezentowanie swojego pomysłu na produkty i usługi związane z marihuaną, które mogą uczynić pomysłodawcę milionerem.

the marijuana show
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Jestem zmęczona tym, że marihuana jest nielegalna” mówi Wendy Robbins, prezenterka programu. Ona chce pomóc zmienić postrzeganie marihuany przez ludzi.

Cztery tysiące lat temu Chińczycy rozmawiali o tym, jak marihuana może pomóc w leczeniu ponad 100 chorób, a w 1943 roku można było kupić ją w aptekach. To bardzo ważne zioło o ogromnym potencjale medycznym, dlatego musi być legalne. To dlatego to robimy.

W reality show “The Marijuana Show” przedsiębiorcy będą przedstawiać swoje pomysły inwestorom, którzy są chętni do zainwestowania od 25.000 dolarów do ponad miliona dolarów.

Program ten będzie doskonałą platformą do informowania ludzi o pozytywnych aspektach marihuany. Ma ona setki zastosowań medycznych, od leczenia pacjentów z nowotworami, do tych chorych na AIDS.

- Reklama - Cannabis Light logo

Aktualnie branża marihuany w Kolorado rozwija się szybciej niż przemysł smartfonów. Szacuje się, że przemysł marihuany w porównaniu do zeszłego roku wzrósł o 64%, podczas gdy rynek smartfonów o 46%.

 

Kup waporyzator w sklepie VapeFully
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -