- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

THC-A Crystalline: Najmocniejszy haszysz na świecie – 99.9% THC

Nowy produkt pojawił się w świecie marihuany i nazywa się Crystalline. Jest to haszysz w nowej formie!

thc crystaline
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Krystaliczny hasz od razu stał się popularny w społeczności użytkowników marihuany i każdy chce go spróbować. Popyt jest tak duży, że cena Crystalline w Kalifornijskich przychodniach oscyluje w granicach 200$ za gram.

Testy w laboratorium wykazały, że Crystalline zawiera 99.9% THC, co oficjalnie czyni go najmocniejszym haszyszem na rynku. Inne koncentraty takie jak Ice Hash czy BHO zawierają około 50-80% THC.

13108983_277766005893027_437888458_n

Koncentraty z marihuany występują w różnych formach. Wielu miłośników ekstraktów nie zdaje sobie sprawy, że różne formy koncentratów zależne są od rozpuszczalnika i metody produkcji koncentratu.

- Reklama - Cannabis Light logo

Jednak kiedy THC jest w najczystszej postaci, wygląda ono na kryształ, więc różni się wyglądem od każdego innego koncentratu dostępnego na rynku.

Chociaż w internecie jest wiele dyskusji na temat wyglądu Crystalline, ponieważ w strukturze jest podobne do metamfetaminy, to nie należy oceniać książki po okładce.

Crystalline jest najczystszą formą THC i pomaga pacjentom cierpiącym na przewlekłe bóle, choroby wyniszczające i w stanach terminalnych.

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Guild Extracts, firma ze wschodniej Kalifornii jest obecnie liderem w krystalizacji. Proces, który powoduje krystalizację THC jest ściśle tajny.

fot. Allie Beckett.
fot. Allie Beckett.

Zanim powstanie THC, występuje ono w surowej postaci kwasowej znanej jako THC-A. Samo THC-A jest całkowicie nieaktywne, co znaczy, że jeśli zostanie spożyte, nie będzie powodowało efektów psychoaktywnych. Kiedy THC-A jest aktywowane przez ciepło, w procesie zwanym dekarboksylacja, kwaśny atom węgla (“A” w THC-A”) jest usuwany, pozostawiając psychoaktywne THC, które konsumenci dobrze znają i kochają.

Czyste THC nie zawiera jednak terpenów (związki, które sprawiają, że każda odmiana marihuany ma swój własny unikatowy zapach). Firma Guild Extracts stała się sławna przez proces “dip n dab”, który polega na zanurzeniu kryształków w terpenach wyodrębnionych z odmian takich jak Goji OG, Tangie i Sherbert.

Chociaż niewyobrażalna moc kryształu może odstraszać amatorów, to doświadczeni konsumenci z pewnością będą chcieli poczuć 99.9% THC, nie tylko ze względu na moc, ale także dlatego, że jest on całkowicie czysty, wolny od wszelkich rozpuszczalników potrzebnych do zrobienia ekstraktu.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -