- Reklama -
Banner

THC-A Crystalline: Najmocniejszy haszysz na świecie – 99.9% THC

Nowy produkt pojawił się w świecie marihuany i nazywa się Crystalline. Jest to haszysz w nowej formie!

Krystaliczny hasz od razu stał się popularny w społeczności użytkowników marihuany i każdy chce go spróbować. Popyt jest tak duży, że cena Crystalline w Kalifornijskich przychodniach oscyluje w granicach 200$ za gram.

Testy w laboratorium wykazały, że Crystalline zawiera 99.9% THC, co oficjalnie czyni go najmocniejszym haszyszem na rynku. Inne koncentraty takie jak Ice Hash czy BHO zawierają około 50-80% THC.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

13108983_277766005893027_437888458_n

Koncentraty z marihuany występują w różnych formach. Wielu miłośników ekstraktów nie zdaje sobie sprawy, że różne formy koncentratów zależne są od rozpuszczalnika i metody produkcji koncentratu.

Jednak kiedy THC jest w najczystszej postaci, wygląda ono na kryształ, więc różni się wyglądem od każdego innego koncentratu dostępnego na rynku.

Chociaż w internecie jest wiele dyskusji na temat wyglądu Crystalline, ponieważ w strukturze jest podobne do metamfetaminy, to nie należy oceniać książki po okładce.

Crystalline jest najczystszą formą THC i pomaga pacjentom cierpiącym na przewlekłe bóle, choroby wyniszczające i w stanach terminalnych.

Guild Extracts, firma ze wschodniej Kalifornii jest obecnie liderem w krystalizacji. Proces, który powoduje krystalizację THC jest ściśle tajny.

fot. Allie Beckett.
fot. Allie Beckett.

Zanim powstanie THC, występuje ono w surowej postaci kwasowej znanej jako THC-A. Samo THC-A jest całkowicie nieaktywne, co znaczy, że jeśli zostanie spożyte, nie będzie powodowało efektów psychoaktywnych. Kiedy THC-A jest aktywowane przez ciepło, w procesie zwanym dekarboksylacja, kwaśny atom węgla (“A” w THC-A”) jest usuwany, pozostawiając psychoaktywne THC, które konsumenci dobrze znają i kochają.

Czyste THC nie zawiera jednak terpenów (związki, które sprawiają, że każda odmiana marihuany ma swój własny unikatowy zapach). Firma Guild Extracts stała się sławna przez proces “dip n dab”, który polega na zanurzeniu kryształków w terpenach wyodrębnionych z odmian takich jak Goji OG, Tangie i Sherbert.

Chociaż niewyobrażalna moc kryształu może odstraszać amatorów, to doświadczeni konsumenci z pewnością będą chcieli poczuć 99.9% THC, nie tylko ze względu na moc, ale także dlatego, że jest on całkowicie czysty, wolny od wszelkich rozpuszczalników potrzebnych do zrobienia ekstraktu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 

Mogą Cię zainteresować