- Reklama -
Banner

Szukasz pracy, która polega na podróżowaniu i paleniu marihuany? Mamy coś dla Ciebie

Kalifornijska firma zajmująca się konopiami indyjskimi Heavy Hitters ogłosiła ostatnio, że ma do zaoferowania ciekawą pracę dla miłośników konopi. Firma zatrudni ludzi, których obowiązkiem będzie podróżowanie po Kalifornii, uczestniczenie w imprezach konopnych i palenie marihuany, a za wykonywaną pracę będzie wypłacała wynagrodzenie.

Heavy Hitters rozpoczyna nową kampanię skupiającą się na znalezieniu grupy fanów konopi, którzy staną się ambasadorami marki “Heavy Hitters Originals”. Ambasadorzy będą reprezentować markę podczas wydarzeń związanych z konopiami indyjskimi oraz w mediach społecznościowych.

Heavy Hitters planuje zatrudnić 20 ambasadorów marki. Każda zatrudniona osoba otrzyma 1200 dolarów miesięcznie. Dodatkowo otrzymają 500 dolarów na zakup produktów Heavy Hitters, więc marihuanę o wartości 500 dolarów otrzymają za darmo.

Heavy Hitters tworzy kartridże z THC do vaporizerów. Firma twierdzi, że używa bardzo skutecznej techniki wytwarzania koncentratów THC. Nazywają ten proces filtrowaniem na zimno, a firma twierdzi, że ten proces filtrowania prowadzi do wysokiej jakości, super czystego koncentratu o wysokiej zawartości THC.

Co więcej, Heavy Hitters zapewni ambasadorom dostęp do własnej linii odzieżowej i dostępu do nowych odmian marihuany. Ambasadorowie będą również mieli możliwość organizowania wydarzeń związanych z konopiami indyjskimi w sklepach z marihuaną na terenie całej Kalifornii.

Ambasadorzy będą musieli uczestniczyć we wszystkich imprezach konopnych i reprezentować firmę w mediach społecznościowych. Praca jest więc idealna dla osób, które świetnie odnajdują się w mediach społecznościowych, lubią chodzić na imprezy i palić trawkę.

Kluczem do zostania ambasadorem jest pokazanie umiejętności działania w mediach społecznościowych. Proces ubiegania się o pracę jest praktycznie audycją mediów społecznościowych.

“Szukamy ludzi, którzy mają oryginalne umiejętności – projektowanie odzieży ulicznej, zawodnicy BMX, tancerze, tatuażyści lub posiadających inne talenty”, powiedział w komunikacie firma.

Firma chce zobaczyć, jak reprezentujesz siebie w mediach społecznościowych. Wszyscy wnioskodawcy muszą przesłać jednogodzinne wideo do YouTube. W filmie powinieneś powiedzieć o sobie i tym, co czyni cię wyjątkowym. W szczególności musisz podkreślić swoją miłość do konopi. Zgłoszenia przyjmowane są tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja!

  X-Max V3 PRO

  Original price was: 349 zł.Current price is: 279 zł.
 • Promocja!

  VENTY – Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1999 zł.Current price is: 1649 zł.
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Promocja! Mighty Plus waporyzator do suszu Storz * Bickel

  MIGHTY+ Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1399 zł.
 • Bibułki OCB BLACK King Size Slim Premium

Mogą Cię zainteresować