Dołącz do nas

Lifestyle

Szukasz pracy, która polega na podróżowaniu i paleniu marihuany? Mamy coś dla Ciebie

Kalifornijska firma zajmująca się konopiami indyjskimi Heavy Hitters ogłosiła ostatnio, że ma do zaoferowania ciekawą pracę dla miłośników konopi. Firma zatrudni ludzi, których obowiązkiem będzie podróżowanie po Kalifornii, uczestniczenie w imprezach konopnych i palenie marihuany, a za wykonywaną pracę będzie wypłacała wynagrodzenie.

Heavy Hitters rozpoczyna nową kampanię skupiającą się na znalezieniu grupy fanów konopi, którzy staną się ambasadorami marki “Heavy Hitters Originals”. Ambasadorzy będą reprezentować markę podczas wydarzeń związanych z konopiami indyjskimi oraz w mediach społecznościowych.

Heavy Hitters planuje zatrudnić 20 ambasadorów marki. Każda zatrudniona osoba otrzyma 1200 dolarów miesięcznie. Dodatkowo otrzymają 500 dolarów na zakup produktów Heavy Hitters, więc marihuanę o wartości 500 dolarów otrzymają za darmo.

Heavy Hitters tworzy kartridże z THC do vaporizerów. Firma twierdzi, że używa bardzo skutecznej techniki wytwarzania koncentratów THC. Nazywają ten proces filtrowaniem na zimno, a firma twierdzi, że ten proces filtrowania prowadzi do wysokiej jakości, super czystego koncentratu o wysokiej zawartości THC.

Co więcej, Heavy Hitters zapewni ambasadorom dostęp do własnej linii odzieżowej i dostępu do nowych odmian marihuany. Ambasadorowie będą również mieli możliwość organizowania wydarzeń związanych z konopiami indyjskimi w sklepach z marihuaną na terenie całej Kalifornii.

Ambasadorzy będą musieli uczestniczyć we wszystkich imprezach konopnych i reprezentować firmę w mediach społecznościowych. Praca jest więc idealna dla osób, które świetnie odnajdują się w mediach społecznościowych, lubią chodzić na imprezy i palić trawkę.

Kluczem do zostania ambasadorem jest pokazanie umiejętności działania w mediach społecznościowych. Proces ubiegania się o pracę jest praktycznie audycją mediów społecznościowych.

“Szukamy ludzi, którzy mają oryginalne umiejętności – projektowanie odzieży ulicznej, zawodnicy BMX, tancerze, tatuażyści lub posiadających inne talenty”, powiedział w komunikacie firma.

Firma chce zobaczyć, jak reprezentujesz siebie w mediach społecznościowych. Wszyscy wnioskodawcy muszą przesłać jednogodzinne wideo do YouTube. W filmie powinieneś powiedzieć o sobie i tym, co czyni cię wyjątkowym. W szczególności musisz podkreślić swoją miłość do konopi. Zgłoszenia przyjmowane są tutaj.

Kliknij aby skomentować

Skomentuj artykuł!

avatar
  Subskrybuj temat  
Powiadom o

Lifestyle

Mike Tyson spalił gigantycznego jointa na festiwalu marihuany

Mike Tyson z gigantycznym jointem na festiwalu marihuany

Legenda boksu Mike Tyson nieustannie podkreśla swoje zamiłowanie do marihuany, które tym razem podkreślił paląc 30 centymetrowego jointa na festiwalu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Cannabis Marijuana Weed (@cmw420tv)


Były mistrz świata w wadze ciężkiej jest posiadaczem 16 hektarowergo rancza w Kalifornii, na której od ubiegłego roku prowadzi legalne uprawy marihuany.

Na swoim ranczo Mike Tyson 23 lutego zorganizuje festiwal muzyczny o tematyce konopi, chociaż na miejscu nie będzie możliwości zakupu marihuany.

52-letni były mistrz wagi ciężkiej od dawna używa marihuany. Podczas ostatniego wydarzenia, które miało miejsce w BREALTV zapalił gigantycznego jointa wraz z raperem B-Real z zespołu Cypress Hill.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez BREAL.TV™ (@brealtv)

Iron Mike – który stwierdził, że był pod wpływem marihuany podczas walki z Andrzejem Gołotą w 2000 roku, skorzystał z legalizacji marihuany w stanie Kalifornia. Na swoim ranczo przeznaczył 8 hektarów pod uprawę konopi indyjskich, ale wygospodarował również miejsce na stworzenie własnej szkoły uprawy, gdzie hodowcy mogą uprawiać swoje odmiany marihuany. Placówka została nazwana “Tyson Cultivation School”.

Czytaj dalej

Lifestyle

Mike Tyson: “Paliłem marihuanę przed walką z Gołotą”

Mike Tyson przyznał, że palił marihuanę przed walką z Gołotą

Legenda boksu, Mike Tyson już kiedyś przyznał, że wszedł na ring pod wpływem marihuany. Podczas ostatniego wywiadu w Dan Patrick Show, emerytowany bokser rozmawiał z gospodarzem o jego karierze, aktualnym stanie tego sportu i ostatnich przedsięwzięciach w branży konopi indyjskich. To ostatnie skłoniło Tysona do wspomnienia jego walki z polskim bokserem, Andrzejem Gołą, w 2000 roku.

Dan Patrick zapytał, czy słynny bokser używał marihuany i jakie były jego preferowane metody konsumpcji.

“Czy używasz zioła? Czy palisz je lub spożywasz żywność z THC? – zapytał Tysona podczas rozmowy: “Od jak dawna palisz?”

Tyson nie tylko powiedział, że pali konopie, ale że robi to przez całe swoje życie. Potem podzielił się opowieścią o tym, jak wkroczył na ring po spaleniu marihuany.

“Zrobiłem to tylko raz, kiedy walczyłem, gdy walczyłem z Gołotą” – powiedział Tyson.

Patrick następnie zapytał, czy palenie trawki przed walką bokserską wpłynęło na niego podczas walki.

“Nie wpłynęło to na mnie, wpłynęło na Gołotę” – żartował Tyson.

Marihuana przekreśliła zwycięstwo Tysona

Walka bokserska – promowana jako “Showdown in Motown” – odbyła się 20 października 2000 r. w Auburn Hills w stanie Michigan. Walka była bardzo wyczekiwana, ponieważ zarówno Golota, jak i Tyson mieli reputację wojowników walczących nie do końca czysto.

Choć Tyson odniósł zwycięstwo dzięki technicznemu nokautowi, odmówił zbadania próbki moczu przed walką, jednak później test potwierdził pozytywny wpływ na obecność THC w organizmie. Liga anulowała zwycięstwo Tysona, a walka została rozstrzygnięta jako no-contest.

Obecnie Tyson otwarcie mówi o swoim zamiłowaniu do do marihuany. W styczniu 2018r. Tyson przedstawił swoje plany otwarcia “konopnego ranczo“, nastawionego przede wszystkim na profesjonalistów z branży i osoby mające nadzieję, że dowiedzą się więcej o szybko rozwijającej się branży.

Ranczo to także miejsce, w którym Tyson uprawia swoją autorską odmianę, K.O Kush. Wygląda na to, że jest naprawdę dobra. Tak dobra, że nawet wojownik UFC, Conor McGregorem w listopadzie zeszłego roku zachwalał ją po spotkaniu z Tysonem.

Czytaj dalej

Polecane produkty

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne