- Reklama -
Banner

Szalona promocja! Sklep Nasionamarihuany.pl rozdaje nasiona za darmo!

Tej promocji, jak sprawdziliśmy i porównaliśmy w innych sklepach z nasionami konopi indyjskich, nikt dotąd nie przebił! Wydajcie niewiele, a zyskujecie znacznie więcej. Wystarczy nawet najdrobniejszy zakup w sklepie Nasionamarihuany.pl, żeby otrzymać gratis o znacznie wyższej wartości.

Sklep Nasionamarihuany.pl to jeden z najlepszych w Europie oficjalnych dystrybutorów pestek z renomowanych, światowych seed banków. Działają na rynku od 10 lat, niezmiennie dbając o zaufanie i zadowolenie klientów oraz najwyższy poziom usług. Nie bez powodu stawiają też na najlepsze w Europie promocje, dzięki którym zyskacie darmowe nasiona marihuany z najwyższej półki.

Promocja Nasionamarihuany.pl działa w myśl zasady „im więcej kupujesz, tym jeszcze więcej zyskujesz”. Nie ma tu jednak żadnych ukrytych chwytów marketingowych i klienci wcale nie muszą robić dużych zakupów, żeby zyskać gratisowe nasiona o bardzo dużej wartości.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Najlepsza promocja w Europie!

Już przy zakupach powyżej 1 zł klient otrzymuje jedną pestkę marihuany, w oryginalnym opakowaniu z renomowanego seed banku, o wartości ok. 50 zł. Doprecyzowując – przy tak drobnym zakupie gratisem jest 1 nasiono Gorilla Cookies Auto (Fastbuds) o wartości aż 58 zł!

Decydując się na trochę większy wydatek w sklepie, przykładowo o wartości 150 zł, kolekcjonerzy i growerzy otrzymują za darmo 8 nasion marihuany o wartości ok. 300 zł. Zakupy w Nasionamarihuany.pl powyżej 300 zł wiążą się bonifikatą w postaci 15 darmowych nasion, za które normalnie trzeba byłoby zapłacić ponad 600 zł!

baner do artykułu nasionamarihuany.pl

Szczegóły i dokładne zasady promocji znajdziecie pod linkiem: Oryginalne darmowe nasiona. Pytanie, dlaczego tak korzystnie i dlaczego jest to najlepsza promocja na pestki marihuany? Odpowiedź jest bardzo prosta. Sklep Nasionamarihuany.pl jet oficjalnym dystrybutorem nasion konopi z najlepszych na świecie banków nasion. Warto je wymienić, żeby mieć świadomość jakiego pochodzenia i jakiej wysokiej jakości produkty można otrzymać zupełnie za darmo:

GREEN HOUSE SEEDS https://nasionamarihuany.pl/green-house-seeds/

KANNABIA https://nasionamarihuany.pl/kannabia-seed-company/

DUTCH PASSION https://nasionamarihuany.pl/dutch-passion/

FEMALE SEEDS https://nasionamarihuany.pl/female-seeds/

SEEDSTOCKERS https://nasionamarihuany.pl/seed-stockers/

DNA GENETICS https://nasionamarihuany.pl/dna-genetics/

BARNEYS FARM https://nasionamarihuany.pl/barneys-farm/

FASTBUDS https://nasionamarihuany.pl/fastbuds/

SEEDSMAN https://nasionamarihuany.pl/seedsman/

ROYAL QUEEN SEEDS https://nasionamarihuany.pl/royal-queen-seeds/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować